Gimtadienį švenčiančią šokėją Sandrą Kniazevičiūtę sveikino garsios jos draugės

Sandra Kniazevičiūtė / Liudos Taparauskienės nuotr.
Sandra Kniazevičiūtė / Liudos Taparauskienės nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-08-18 22:23
AA

„Nors esu gimusi per patį vasaros atostogų sezono įkarštį, geriausios draugės į mano gimtadienį susirenka visuomet. Ir nesvarbu, kuri savaitės diena būtų“, - patikino rugpjūčio 18 d. 34-ąją sukaktį mininti žinoma šokėja Sandra Kniazevičiūtė.

Šįkart bičiules pavakaroti ji pakvietė į Kauno Rotušės aikštėje įsikūrusį restoraną „Michelle“.

Šokėjos Sandros Kniazevičiūtės gimtadienio akimirkos / Liudos Taparauskienės nuotr.

S.Kniazevičiūtė pasakojo niekuomet nereiškianti pageidavimų dėl dovanų, bet geriausios sukaktuvininkės draugės žino, kokias malonias smulkmenas ji vertina. Sandra šįmet sulaukė ir ypatingo sveikinimo – žinomos šokėjos Gabrielės Valiukaitės dukros jai įteikė ranka pieštus atvirukus.

„Šįmet didžiausią gyvenimo dovaną gavau birželį“, - apie pirmagimę Lukreciją kalbėjo šventės kaltininkė.

S.Kniazevičiūtės dukrelė rami ir kiekvieną rytą mamą žadina su šypsena. Tačiau šiandien buvo kiek kitaip.

„Matyt, mažylė jautė, kad mama ilgai vakaros“, - juokavo S. Kniazevičiūtė.

Vos prabudusią Sandrą pasveikino mylimasis, tuomet – šeimos nariai. Vėliau ji pasinėrė į grožio procedūrų maratoną. S. Kniazevičiūtė patikino – dar viena gimtadienio dovana jos laukia rugsėjį, kuomet su svo antrąja puse išvyks savaitgaliui į vieną iš Lietuvos kurortų.

„Šįkart save tikrai palepinsiu SPA procedūromis, nes bemiegės naktys neabejotinai turi įtakos savijautai“, - sakė mažylę kelis mėnesius jau sūpuojanti šokių profesionalė.

S.Kniazevičiūtė savus gimtadienius visuomet mini moteriškoje kompanijoje. Ji su šypsena sakė, kad antrosios draugių pusės tokių pasisėdėjimų vengia, todėl širdies damas mieliau lydi į vestuves, krikštynas ar šeimų šventes.

Šokėjos Sandros Kniazevičiūtės gimtadienio akimirkos (20 nuotr.)
+14