Gimtadienį švenčianti Milisandra neabejoja – pasveikinti bičiulį reikia ne tik įrašu socialiniuose tinkluose

Milisandra Kvaraciejūtė-Radzevičienė/Naglio Bieranco nuotr.
Milisandra Kvaraciejūtė-Radzevičienė/Naglio Bieranco nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2019-04-06 08:45
AA

Balandžio 5 – ąją gimtadienį atšventusi grupės „Patruliai“ lyderio Algirdo žmona, verslininkė Milisandra Kvaraciejūtė-Radzevičienė savo 37-ąją sukaktį sakė prisiminsianti ilgai.

„Sulaukiau tikrai malonių, netikėtų sveikinimų ne tik raštu, bet ir telefonu. Gyvai išgirsti žmones man buvo labai svarbu“, – patikino šventės kaltininkė.

Jai vaikystės draugė, gyvenanti užsienyje, linkėjimus atsiuntė anksčiau įprastu, o dabar retenybe tapusiu būdu – paštu.

„Skaityti tau ranka parašytą linkėjimą – ypatingas jausmas. Turbūt vis daugiau žmonių nebežino, ką reiškia gauti laišką ir kaip jauku, šilta bei svarbu jausti rašiusiojo mintis. Linkėčiau visiems bent retsykiais tai išgyventi“, – kalbėjo Milisandra.

Jos įsitikinimu, žmonės, kad ir kokie jie nebūtų, prieš pat gimtadienį ir šventinę dieną, patiria nekasdieniškas emocijas. Todėl tuo metu itin svarbu jausti aplinkinių dėmesį ir palaikymą.

Milisandra Kvaraciejūtė-Radzevičienė/Naglio Bieranco nuotr.

„Ypač jei jis išreiškiamas jei ne gyvai susitikus, tai bent telefonu“, – sakė pašnekovė.

Vakar vakare ir šiąnakt po vidurnakčio su švente ją pasveikino vyras, išskridęs savaitgaliui koncertuoti į Londoną. Balandžio 5-ąją Milisandra taip pat sulaukė sūnaus apkabinimo bei grožiui puoselėti skirtos jo praktiškos dovanos. 

Artima draugė pasirūpino sukaktuvininkės makiažu bei šukuosena. Milisandra gimtadienio dieną sudalyvavo ir radijo žaidime, kurio metu laimėjo marškinėlius, ir iš ją vežusio taksi vairuotojo dovanų gavo kvapą automobiliui.

„Buvo ir daugybė kitų mielų įvykių, sukūrusių tikrą gimtadienio atmosferą“, – su šypsena pasakojo Milisandra.

Penktadienio vakarą ir savaitgalį su sūnumi ji nusprendė praleisti Druskininkuose, kur lepinsis grožio procedūromis bei dalyvaus restorano atidaryme.

„Šįmet švenčiu taip. O kitąmet turbūt bus kitokia istorija“, – sakė Milisandra.