Gimtadienį viena sutikusi Irena Starošaitė sulaukė Žilvino Žvagulio staigmenos

Irena Starošaitė ir Žilvinas Žvagulis / „Charizma Photography“, asmeninio albumo nuotr.
Irena Starošaitė ir Žilvinas Žvagulis / „Charizma Photography“, asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-10-02 15:12
AA

Spalio 1 d. 52-ąjį gimtadienį viena paminėjusi I.Starošaitė neliko be įspūdingų sveikinimų – gyvai pasveikinti žmonos negalėjęs Žilvinas Žvagulis iš gėlių sudėliojo žodį „Myliu“. Pro langą vyro staigmeną išvydusi moteris įsitikino, kad meilei atstumas kliūčių nesudaro.

Kartu su žmona jos gimtadienio paminėti negalėjęs Žilvinas Žvagulis rado būdą, kaip pasveikinti mylimą moterį. Savo meilę I.Starošaitei jis pademonstravo saugiu ir originaliu būdu – po langais iš gėlių sudėliojo žodį „Myliu“.

Dainininkė vyro kūrinio nuotrauka pasidalijo socialiniame tinkle „Facebook“.

„Kaip ten sakoma... Atstumas meilei ne bėda. Ačiū mano vyrui, kad nenustoja manęs stebinti ir džiuginti“, – rašė I.Starošaitė.

Su 15min sutikusi pasikalbėti Irena atskleidė, kad Žilvinas jai staigmeną padaro ne pirmą kartą. „Visokių buvo pas jį variantų su gėlėmis, tai ir prisiminiau labai smagiai, kad tai ne pirmas kartas.

Jis yra padaręs visokių pokštų, jam visada užtenka fantazijos“, – besišypsodama pasakojo Irena. Pasiteiravus, ar jau turi planų kitų metų gimtadieniui, moteris tik nusijuokia ir sako, kad net nespėjo praeiti šis, tad apie ateinantį negalvoja. O ir apskritai gimtadieniams ji didelio dėmesio neskiria.

Irena Starošaitė ir Žilvinas Žvagulis / Laidos rengėjų nuotr.

„Iki 40-ies žmogus dar stengiasi, o dabar tokie metai primena, kad laikas žiauriai greitai bėga. Nepasakyčiau, kad man gimtadienis suteikia kažkokią laimę. Labiau jis suteikia gerą nuotaiką, kai su draugais, šeima susitinki ir fainai praleidi laiką“, – 15min sakė ji.

Irena Starošaitė ir Žilvinas Žvagulis / Irmanto Gelūno / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.

Žmonės.lt primena, kad 52-ąjį gimtadienį I.Starošaitė šįkart sutiko ramiai – rengti didelę šventę sutrukdė sveikatos problemos.

„Šiemet šventę teks pasitikti kukliai – be gausios šeimos, vaikų ir anūkų. Taip jau atsitiko, kad ir manęs neaplenkė virusas... Visgi, jaučiuosi gerai, tad gal šampano taurę už savo sveikatą ir pakelsiu!“, – kalbėjo Irena.

Tačiau atlikėja sakė nuoširdų „ačiū“ visiems už gausius sveikinimus, o pačią didžiausią padėką ji siuntė savo mamai už meilę, rūpestį ir pavyzdį, kaip būti pačia geriausia mama.

Irena Starošaitė ir Žilvinas Žvagulis (16 nuotr.)
+10