Gimtadienio vakarėlį surengusi bliuzo karalienė Arina: „Yra laikas šventę švęsti“

Bliuzo karalienės Arinos gimtadienis/Teodoro Biliūno nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Pusšimtis artimiausių draugų – tiek panorusiųjų su gimtadieniu pasveikinti bliuzo karaliene tituluojamą dainininkę Ariną susirinko šeštadienio vakarą į Kaune veikiančią „Bless pizza“.

„Gimtadienius švenčiu retai. Bet šįkart draugės pareikalavo baliaus. Juk laikas taip greitai bėga. Per darbus ir tempą susitinkame vis rečiau, neturime net laiko sau“, – pastebėjo 50-osios, jubiliejinės sukakties kaltininkė.

Anksčiau maniusi, kad nejaučia gimtadieninio jaudulio, šįkart Arina išgyveno stiprokus jausmus. Kiek ramiau buvo tikrąją gimtadienio dieną – vasario 13-ąją. O šįryt ją užklupo atsakomybės bei noro pasirūpinti svečiais potyriai.

„Pasitikrinau. Jaudulys tikrai užklupo. Nors draugai liepė nesirūpinti niekuo, o tik palepinti save, taip neišėjo“, – sakė Arina.

Ji džiaugėsi, kad itin didelę dovaną jai įteikė buvęs klasiokas, „Bless pizza“ savininkas ir žinomas dainininkas Igoris Jarmolenka. Jis ne tik sukvietė svečius į savo vadovaujamą, Kaune mėgstamą piceriją, bet ir iškėlė tikrų tikriausią puotą. Vakaro metu Arinos draugai palepinti įvairiais vištienos patiekalais, pas ūkininkus įsigytais ekologiškais lašinukais ir agurkais, krevetėmis su bulvių siūlais, šonkauliais bei pasaulyje bene garsiausioje krosnyje keptomis, iš neapolietiškų miltų pagamintomis picomis.

„Igoris man išškrėtė pokštą. Nieko. Teks jam atsilyginti gegužės 17 d., kuomet jis Vilniuje rengs savo jubiliejui skirtą koncertą“, – su šypsena kalbėjo Arina.

Bliuzo karalienės Arinos gimtadienis/Teodoro Biliūno nuotr.

Ji patikino – dėl apvalios gimtadienio sukakties neišgyvenanti, o skaičių 5 ir 0 derinys jos nei erzina, nei slegia.

„Atėjo gimtadienio diena ir... praėjo. Nebuvo laiko apie tai net pagalvoti. Ir kas yra tas 50? Du po 25. Pirmasis skaičius reiškia tikrąjį žmogaus amžių, o antrasis – patirtį“, – sakė dainininkė.


Bliuzo karalienės Arinos gimtadienis/Teodoro Biliūno nuotr.

Anksčiau trankiai ji yra šventusi tik savo 40-metį. Tuomet namuose Arina sulaukė daugybės svečių, o iš medžioklės draugai parnešė fazanų. Karališkieji paukščiai iki ryto virto virtuvės šefo Ruslano Bolgovo pagamintu troškiniu. Beje, šįmet jis draugei padovanojo gimtadienio tortą.

„Visada tokiu metų laiku, kai švenčiu gimtadienį, siaučia gripo epidemija. Pernai bandžiau sukviesti draugus į svečius, bet pusė iš jų sirgo. Tuo tarpu šįkart, per jubiliejų, gamta man buvo maloni – draugų ligos nevargino, o oras visą dieną priminė pavasarį“, – kalbėjo Arina.

Tikrąją gimtadienio dieną ją visada pirmas pasveikina sūnus, su šeima gyvenantis Vengrijoje.

„Gimtadieniui sau padovanočiau du dalykus – kelionę ir pabuvimą su šeima. Tad, džiugu, kad tai netrukus ir išsipildys – kartu su sūnumi, jo žmona bei mažąja anūkėle vyksime slidinėti. Pernai pirmą kartą pabandžiau suvaldyti slides ir man pavyko! Kalnus tiesiog įsimylėjau!” – patikino sukaktuvininkė. 

Arinos gimtadienio šventė (15 nuotr.)
+9
Skaitykite daugiau