Gimtadienis pagal savaitės dieną: žvilgsnis į ateitį

Zodiako ženklai / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Sakoma, kad kiekviena savaitės diena turi savo planetą, kuri ją valdo. Na, o norėdami sužinoti, kas jūsų laukia šiais metais, turėtumėte prisiminti, kurią dieną šventėte savo gimtadienį ar dar tik švęsite (ta diena būna vis kitokia kiekvienais metais).

Taigi, jeigu jūsų gimimo diena išpuolė štai tokią savaitės dieną...

Pirmadienis: valdo Mėnulis

Tiktina, kad šie metai bus itin emocingi, nuojautai skirsite kur kas daugiau dėmesio nei logikai, blaiviam protui. Tai gali reikšti tik viena – nestabilumą daugelyje gyvenimiškų situacijų. Taip pat jausitės pažeidžiami ir jautrūs bendraudami su aplinkiniais, išgyvensite kitų bėdas lyg savo, todėl sieksite padėti visomis išgalėmis, užjausti. Tai bus ir svajonių, kurių jums nepristigs, metai. Stebėkite savo savijautą, kai keisis Mėnulio fazės: gali paaštrėti galvos skausmai, pakisti kraujospūdis.

Antradienis: valdo Marsas

Laukia konfliktai, ginčai, derybos ir santykių aiškinimasis. Tačiau tai nebūtinai bus blogai, nes mokėsite pakovoti už save, savo mintis, idėjas ir kovoti su biurokratizmu. Taigi tikrai nepasiduosite ir visomis išgalėmis stengsitės nugalėti. Gali būti, kad patirsite ne vieną pergalę. Ligos, kurios jus atakuos, praeis greitai ir neskausmingai.

Trečiadienis: valdo Merkurijus

Įdomūs, netikėti ir labai įvairūs metai. Jūsų laukia nauji susižavėjimai, draugai, noras mokytis, gal net keisti profesiją, užsiimti netikėta veikla. Trumpai tariant, atrasite netikėtų talentų, kurie nustebins ir jus, ir aplinkinius. Būkite atsargūs, nes toks gyvenimo būdas jumyse pasės intrigų ir gudrybių grūdą, o tokie ostapai benderiai neišsisuka lengvai. Vyresnioji karta užmegs puikius santykius su jaunesniąja, pradės suprasti viena kitą. Net jeigu esate kuklūs ir drovūs, šie metai jums nepagailės pokyčių. Ir tik nuo jūsų priklauso, ar jie bus į gera. Patariama būti aktyviems, sportuoti ir laikytis sveikos gyvensenos principų.

Ketvirtadienis: valdo Jupiteris

Laimingi ir ypatingi metai, nes viskas, ko imsitės, skleiste skleisis jūsų rankose, nesvarbu, kas tai būtų: meilė, šeima, nauji santykiai, verslas, kūrybos proveržis… Žmonės, kurie palengvins jūsų gyvenimą, jame atsiras patys. Jeigu šiais metais sutiksite savo meilę, greičiausiai tai bus antroji jūsų pusė, padėsianti siekti karjeros aukštumų. Tačiau visus sprendimus stenkitės priimti iki ketvirtadienio, kad nekiltų sunkumų asmeniniame ir profesiniame gyvenime. Į bet kokius sveikatos sutrikimus žiūrėkite rimtai, o ne pro pirštus.

Penktadienis: valdo Venera

Grožio, meilės ir komforto planeta jums siunčia norą gyventi saldų, jausmingą gyvenimą, patirti gundymų ir vilionių privalumus. Tačiau būkite atsargūs, nes toks požiūris neatneša nieko gera. Susiraskite įdomų užsiėmimą, kuris gelbės tais atvejais, kai bus sunku apsispręsti, ką daryti ir kuriuo keliu geriau pasukti. Meilės santykiai, prasidėję šiais metais, greičiausiai baigsis laiminga santuoka arba sąjunga iš išskaičiavimo. Moterys gali tikėtis būrio gerbėjų. Sveikatos problemos bus susijusios su tuo, kad viską sau leidžiate arba atvirkščiai.  

Šeštadienis: valdo Saturnas

Jūsų laukia nelengvi metai, nes gyvenimas pažers išbandymų, kuriuos reikės įveikti savo jėgomis. Tai jus prikels, padės tobulėti ir siekti savo tikslų. Šiais metais stenkitės iš visų jėgų, tuomet tikrai pagerinsite savo finansinę padėtį ir pagaliau išpildysite savo troškimą. Tik nesustokite prie smulkmenų, o ir eikite tiesiai nesižvalgydami tikslo link. Atkreipkite dėmesį į senąją kartą ir santykius su viršininku. Neatmeskite galimybės profesinėje srityje ir patys tapti vadovaujančiais asmenimis. Saugokite artimuosius nuo nekantrumo ir atšiaurumo. Šiais metais gerai būtų numesti svorio, atsisakyti žalingų įpročių. Pasistenkite tiek mintyse, tiek jausmuose, tiek santykiuose sudėlioti taškus virš „i“. Saugokite dantis ir kaulus, gydykitės pasitelkdami liaudies mediciną, judėkite, laikykitės dietos.

Sekmadienis: valdo Saulė

Jus pažadins Saulės energija, būsite kupini įkvėpimo, džiugesio, meilės. Tai – puikūs, įspūdingi ir žavūs metai, per kuriuos atrasite naujus talentus, tapsite lyderiais, atsivers naujos galimybės darbe, asmeniniame gyvenime, draugų būryje. Galite pajusti norą puoštis brangiais papuošalais, gyvenimą paversti didele komforto zona, tačiau geriau tą Saulės energiją nukreipkite į kūrybinius procesus. Tikėtina, kad sutiksite tikrąją meilę, o jeigu tuoksitės, jūsų santuoka bus palaiminta danguje. Mėgaukitės tuo, ką jums teikia Saulė, žiūrėkite savo sveikatos, saugokite širdį.

Skaitykite daugiau