Gintarė Gurevičiūtė įsimylėjėlių vakarą su Simu Kuču praleis teatre

Gintarė Gurevičiūtė ir Simas Kučas / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Daugelis naujojo LNK projekto „Šokiai ant ledo“ dalyvių neturi laiko švęsti meilės dienos – jų gyvenime dabar svarbiausią vaidmenį užima treniruotės, o ne linksmybės.

Vienas iš dalyvių, šokėjas Vytautas Mackonis Valentino dienos nesureikšmina: „Kartais su žmona paminime, bet labai simboliškai ir savaip“. Šią dieną vyras ruošiasi praleisti koncertuodamas ir jo žmona dėl to nepergyvena. „Kai norime su žmona pasidarome šventę sau ir be jokios progos. Tai, manau, gerokai nuoširdžiau nei šventė dėl šventės“.

Kita LNK projekto dalyvė Vaida Genytė yra panašios nuomonės: „Valentino dienos nebešvenčiu“. Jos nuomone, svarbiausia santykiuose yra trys dalykai: supratingumas, gerumas ir nuoširdumas. „Kai santykiuose yra šių savybių komplektas, šventę gali pasidaryti kasdien. Nereikės laukti ir vasario 14-osios“, – juokėsi projekto dalyvė.

Moteris teigia, kad visada pirmiausia atlieka visas savo pareigas, o tik po to leidžia sau pasilinksminti. „Man visada pirmoje vietoje yra darbas. Jei nepadarysiu kažko iki galo, jausiuosi labai negerai ir negalėsiu tinkamai pailsėti“. Kaip ir kiti dalyviai, moteris prioritetu laiko šokius ant ledo, šiam LNK projektui atiduodama visą savo laisvą laiką.

Televizijos laidų vedėja Gintarė Gurevičiūtė Valentino dieną laiko labai dvejopa švente: „Kai turi antrą pusę, mylimą žmogų, su kuriuo nori pasidalinti meile, ši diena tampa ypatinga. Tačiau jei esi vienišas, tai to šventiško jausmo nepajusi, nes neturėsi su kuo jo pasidalinti“. Gintarė taip pat prisipažino – ledas jai svarbiausias. „Šiandien repetuojam, po to su šokių partneriu važiuosime į LNK laidos „Mano vyras gali“ filmavimą. Diena tokia pati, kaip ir visos“, – pasakojo žavioji Gintarė. Tačiau pridūrė, kad vakarą skirs savo Valentinui: „Ruošiamės kartu eiti į teatrą“.

Žiūrovai visas dalyvių pastangas ir naujus pasirodymus išvys jau kovo 2-ąją dieną per LNK.

Gintarė Gurevičiūtė ir Simas Kučas / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

 

Skaitykite daugiau