Gintarė Gurevičiūtė savo pergalę „Šokiuose ant ledo“ skyrė žuvusiam broliui Kęstučiui: „Buvau davusi jam pažadą ir jį ištesėjau“

Gintarė Gurevičiūtė / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Pačiūžos, ledas, šviesos, žiūrovų dėmesys, emocijos, komisijos kritikos strėlės ir beprotiška įtampa – taip sekmadienio vakarą atrodė LNK projekto „Šokiai ant ledo“ didysis finalas. Jame dėl nugalėtojo titulo susirungė keturios stipriausiųjų poros, bet sėkmė nusišypsojo tik vienai – Gintarė Gurevičiūtė ir Aleksejus Rogonovas nušluostė nosis konkurentams ir tapo nugalėtojais.

Gintarė Gurevičiūtė ir Aleksejus Rogonovas, Asta Žukaitė ir Saulius Ambrulevičius, Vaida Genytė ir Tomas Katukevičius bei Vytautas Mackonis ir Gintarė Vostrecovaitė – keturios iki didžiojo finalo atkeliavusios poros, sekmadienio vakarą susikovė dėl geriausiųjų vardo.

Vis dėlto nugalėtojais tapo tik viena pora – Gintarė Gurevičiūtė ir Aleksejus Rogonovas – jiems atiteko ne tik geriausiųjų vardas, bet ir 15 tūkstančių litų piniginis prizas bei poilsinė kelionė į Tunisą.

Gintarė Gurevičiūtė ir Aleksejus Rogonovas / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Didžiajame „Šokių ant ledo“ finale – arši paskutinė kova dėl nugalėtojo titulo (118 nuotr.)
+112

Iškart po ilgai siektos pergalės portalui Žmonės.lt Gintarė sakė, kad jaučiasi labai laiminga, o tai, kad žiūrovai bei komisija įvertino judviejų su Aleksejumi pastangas, – pati geriausia dovana, mat mergina ne kartą yra sakiusi, kad žiūrovai jos nemėgsta, todėl kad ir kaip besistengų, negalėjo būti užtikrinta dėl palaikymo ir išlikimo projekte.

„Matyt, klydau dėl žiūrovų – labai džiaugiuosi dėl to. Man labai patiko projektas ir labai gaila, kad jis pasibaigė. Dalyvavau ne dėl pergalės, o dėl paties proceso. Šiuo gyvenimo etapu man labai reikėjo šio projekto, todėl labai džiaugiuosi, kad sutikau jame dalyvauti“, – portalui Žmonės.lt sakė G.Gurevičiūtė.

„Buvau davusi broliui (Kęstutis Gurevičius – aut. past.) pažadą ir jį ištesėjau. Tiesiog žinau, kad už šią pergalę turiu dėkoti jam“, – tvirtino Gintarė, paklausta, kaip jai pavyko sukaupti tiek valios ir pastangų sudėtingiems triukams ir nesibaigiančioms treniruotėms.

Portalas Žmonės.lt primena, kad G.Gurevičiūtės brolis Kęstutis žuvo 2013-ųjų rugpjūčio pradžioje avarijoje.

Gintarės Gurevičiūtės brolio Kęstučio gyvenimo akimirkos (32 nuotr.)
+26

G.Gurevičiūtė tikino, kad ryžtųsi ir antrąkart dalyvauti tokiame projekte, mat ne tik gavo daug naujos patirties, fizinio aktyvumo, bet ir susibičiuliavo su Aleksejumi, su kuriuo tikisi bendrauti ir ateityje. Mergina tikino, kad dėl jo net truputį pramoko rusų kalbos, todėl projektas jai buvo visapusiškai naudingas.

Sekmadienio vakarą didžiojo finalo metu dalyviai šoko po du paskutinius šokius – vieną, kurį laikė pačiu geriausiu savo pasirodymu, ir antrą naują, pavadinimu „Atsisveikinimas“.

Nugalėtojus išrinko projekto žiūrovai ir komisija. Finale čiuožėjus vertino Lietuvos čiuožimo federacijos prezidentė Lilija Vanagienė, režisierius  Vytenis Pauliukaitis, baleto primarijus Nerijus Juška ir aktorė Asta Baukutė.

Gintarė Gurevičiūtė ir Aleksejus Rogonovas / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Skaitykite daugiau