Gintarė Gurevičiūtė: „Šokių ant ledo“ komisijos kritika labai smukdo motyvaciją“

Gintarė Gurevičiūtė ir maskvietis čiuožėjas Aleksejus Rogonovas / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

LNK projekte „Šokiai ant ledo“ vis didėja konkurencija, o projekte išlikusios poros su kiekviena laida vienu žingsneliu artėja link pergalės. Komisijos nariai beria vis daugiau kritikos žodžių projekto poroms ir reikalauja nebetaupyti jėgų bei parodyti viską, ką poros moka geriausiai.

Televizijos laidų vedėją Gintarę Gurevičiūtę ir jos partnerį Aleksėjų Rogonovą vis labiau liūdina komisijos komentarai. „Sutinku, kad nesame tobuli, jaudulys dažnai pakiša koją ir pasirodymų metu pridarom nemažai klaidų, tačiau mes atliekame daugybę sudėtingų čiuožimo elementų, kuriuos čiuožėjai mokosi daugybe metų, o tai dažniausiai lieka nepastebėta.

Jeigu vertintumėme tik mūsų porą, o ne viso projekto kontekstą, tuomet tikrai negalėčiau nieko priekaištauti komisijai, tačiau susidaro įspūdis, kad projekte vyrauja dvigubi standartai ir poros yra vertinamos pagal skirtingus kriterijus. Jeigu mes gauname gana žemą įvertinimą už, tarkime, techniką, tai logiška manyti, kad prasčiau sučiuožę aukštesnio balo gauti neturėtų, deja, yra priešingai“, – nusivylimo neslėpė Gintarė.

Pasak Gintarės, pora visada stengiasi atsižvelgti į komisijos išsakytas pastabas, bet artėja prie taško, kuriame nebežino, ko turi imtis toliau.

„Jei vieną sekmadienį išgirdę, kad trūksta technikos ir sudėtingų žingsnelių, jų pridedame ruošdami naują pasirodymą, tai kitą sekmadienį išgirstame, kad technikos per daug ir reikėtų stengtis daugiau dėmesio skirti naujo charakterio sukūrimui“, – sakė Gintarė ir tvirtino, jog jų pora visada stengiasi būti kuo įvairesnė, pademonstruodama daug aistros, skausmo, liūdesio ir džiaugsmo.

„Vos antrąkart nusprendę būti mielais personažais, sulaukėme kritikos, kad tokie jau buvome.  Tuo metu projekto dalyviai, kurie jau šeštą kartą šoka kone tą patį šokį, tik pagal skirtingą muziką, gauna aukščiausius balus. Jie yra išgiriami dėl pasirinkto jiems puikiai tinkančio charakterio. Nori nenori peršasi nuomonė, kad galbūt komisijai kartais trūksta objektyvumo“, – kalbėjo G.Gurevičiūtė.

Aleksejus Rogonovas ir Gintarė Gurevičiūtė / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

 

Skaitykite daugiau