Gintarė Sabeckaitė Belgrade sirgo už Darių Songailą, o jos bičiulė – už savo mylimąjį „Crvena Zvezda“ ekipoje

Gintarė Sabeckaitė su bičiule Belgrado „Pionir“ arenoje  / Asmeninio albumo nuotr.
Gintarė Sabeckaitė su bičiule Belgrado „Pionir“ arenoje / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2013-11-16 09:15
AA

Krepšinio klubo „Lietuvos rytas“ puolėjo Dariaus Songailos (35) mylimoji Gintarė Sabeckaitė (23) dar ketvirtadienį iš Vilniaus oro uosto išskrido į Belgradą, kur penktadienį „Pionir“ arenoje vyko „Lietuvos ryto“ ir „Crvena Zvezda“ komandų mačas. Varžybas G.Sabeckaitė stebėjo kartu su drauge, kurios mylimasis – taip pat krepšininkas. Gyvenimas čia nepašyškštėjo ironijos – draugės vaikinas žaidžia „Crvena Zvezda“ komandoje.

Savo kelionę į Belgradą G.Sabeckaitė buvo suplanavusi iš anksto – ji ketino viso labo aplankyti čia gyvenančią draugę. Taip jau sutapo, kad tuo pat metu čia krepšinio reikalais lankėsi ir D.Songaila. „Tokia proga, žinoma, žiūrėjome ir rungtynes“, – sakė mergina.

Su portalu Žmonės.lt G.Sabeckaitė bendravo lipdama į lėktuvą ir besiruošdama skrydžiui į Serbiją. Mergina tikino D.Songailą krepšinio aikštelėje palaikanti ne itin dažnai, tačiau stengiasi nepraleisti svarbiausių rungtynių. „Eurolygos“ varžybas stengiuosi stebėti gyvai, tačiau specialiai tam laiko neplanuoju“, – sakė mergina.

Ir į užsienį paskui mylimąjį G.Sabeckaitė nekeliauja, tad šis kartas jai – išimtis. „Seniai planavau vykti pas draugę į Belgradą, taip jau sutapo, kad tuo pat metu ten žais Darius. Pasinaudojome galimybe, tačiau tai – tik sutapimas“, – sakė ji.

Mano draugės, su kuria žiūrėjau rungtynes, vaikinas taip pat yra krepšininkas ir žaidžia „Crvena Zvezda“ komandoje.

Kaip jaučiasi D.Songaila, žinodamas, kad arenoje sėdi mylimoji, G.Sabeckaitė sakė nežinanti. „Reikia Dariaus klausti... Manau, kad mūsų krepšininkai – profesionalai. Išorinės emocijos jų neveikia. Dirbdami savo darbus neleidžiame jiems turėti įtakos asmeniniam gyvenimui, taip pat daro ir Darius“, – tikino ji.

Tiesa, šios rungtynės G.Sabeckaitei ypatingos ne tik dėl to, kad vyksta užsienyje, bet ir dėl ironiško likimo vingio: „Mano draugės, su kuria žiūrėjau rungtynes, vaikinas taip pat yra krepšininkas ir žaidžia „Crvena Zvezda“ komandoje.“

Deja, „Lietuvos rytas“ penktadienį pralaimėjo „Crvena Zvezda“ klubui 77:88 ir patyrė ketvirtą iš eilės nesėkmę „Eurolygoje“.