Gintarės Gurevičiūtės ruoštų skanėstų ragavo ir „žasai“, ir šokių projekto dalyviai

Gintarė Gurevičiūtė su broliu Kęstučiu / Luko Balandžio nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Vienus per Kalėdas ištinka šventinis nerimas, kitus – gerumo pliūpsnis. Pastaroji situacija kaip tik ir nutiko Gintarei Gurevičiūtei bei Linui Karaliui. Šie susikvietė keletą žinomų savo draugų, kad galėtų juos pavaišinti pačių gamintais keturiais patiekalais. Tiesa, už gardėsius įžymybės turėjo sumokėti pinigų sumą, kuri negraužtų sąžinės ir per daug nenuskausmintų kišenės.

„Artėjant Kalėdoms visus aplanko noras dalintis. Su Linu sudalyvavome „Maisto banko“ remiamoje valgykloje, padėjome dalinti maistą, supratome, kiek daug yra žmonių, kuriems vis tik tos pagalbos reikia. „Maisto bankas“ yra alchemikai, nes jie sugeba iš mūsų  to vieno lito padaryti dešimt, taigi pagalvojau, kad turiu gerų draugų, kurie yra geri žmonės ir nusprendžiau pavaišinti juos kalėdiniais pietumis. Tikėjausi, kad jie bus dosnūs ir aukos pinigėlių“, – portalui Žmonės.lt pasakojo Gintarė.

O kuo gi savo svečius pavaišinti sugalvojo ji? Itin sveiku, vegetarišku maistu, kurį gamino ne restorano virtuvės šefai, o pati moteris. O jai talkino brolis Kęstutis Gurevičius.

„Aš pasistengsiu, kad patiekalai būtų kuo skanesni ir kuo gausiau mūsų draugai aukotų. Patiekalų bus keturi. Pradėsime nuo arbūzų karpačio, tada bus tailandietiška sriuba su kokosų pienu. Pagrindiniam patiekalui ruošiame karštus, tempūroje keptus sušius su parmezano sūriu ir desertui skanausime karštą Napoleono pyragą su ledais“, – skaniomis idėjomis dalijosi virėja virtusi Gintarė.

Gidonas Šapiro-Bilas ir Linas Zareckas-Choras / Luko Balandžio nuotr.
Gidonas Šapiro-Bilas ir Linas Zareckas-Choras / Luko Balandžio nuotr.

Labdaringu renginiu susigundė ir nemaža dalis pramogų pasaulio atstovų. Atkeliavo „žasai“: Linas Zareckas-Choras ir Gidonas Šapiro-Bilas. Nepasididžiavo ir atkeliavo šokių projekto „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ dalyviai: Donatas Baumila-Dūnis, Renata Uzialkaitė su mylimuoju Mariumi Jampolskiu, šį sezoną į LNK perbėgęs ir „Karamelinių naujienų“ vedėju tapęs Žygis Stakėnas.

Galiausiai vakaro dalyvių „sąrašą“ užbaigė netikėtai pasirodęs verslininkas Žilvinas Grigaitis ir modelių agentūros „Modilina“ savininkė Jolanta Sadauskienė.

Gidonas Šapiro-Bilas ir Linas Zareckas-Choras / Luko Balandžio nuotr.

 

Skaitykite daugiau