Gintė Sičiūnaitė pristato pirmąjį albumą „Mira“: „Suguldžiau savo gyvenimišką patirtį“

Gintė Sičiūnaitė / Asmeninio albumo nuotr.
Gintė Sičiūnaitė / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-03-14 09:31
AA

Gintė Sičiūnaitė maloniai nustebina su savo pirmuoju albumu „Mira“. Atlikėjai ir publikai tai ilgai lauktas debiutas. „Sena svajonė pildosi, negaliu patikėti“, – neslepia džiaugsmo Gintė. Tuo pačiu pristatomas ir naujas vaizdo klipas užbaigiantis šio albumo įrašų seriją.

„Mira“ – pirmoji albumo daina, lyg atspirties taškas. Kaip ir albumo pavadinimas gimė iš atlikėjos meilės smilkalams, kvapams ir jų istorijai.

Albume tvyro meilės tema. „Savo gyvenimišką patirtį paguldžiau į šį albumą. Prigliaudžiau nemažai su meile susijusių temų: ir iš širdgėlos, ir iš rožinių akinių pusės“, – dalinasi atlikėja.

Gintė Sičiūnaitė / Asmeninio albumo nuotr.

Dauguma dainų sudėliotos iš atsiminimų, momentų ir gyvenimo kelionės detalių. Daugiausia inspiracijos atlikėjai teikia pokalbiai su žmonėmis. „Visada iš pokalbių išsinešu frazę, mintį ar net tik žodį, o vėliau net nepastebiu, kaip iš to ir gimsta dainos, mano kūryba“, – atvirauja dainininkė.

Galutiniai dainų žodžiai gimė atlikėjos studijoje ir nakties apsiauste ant namų sofos, taip lyg ir atnešdami komfortą klausytojams. Pagrindinė viso albumo žinutė publikai – viskas bus gerai. Pati atlikėja savo kūryboje atranda ramybę, todėl nori dalintis ja su klausytoju. Kartu su albumu išleidžiamas ir dainos „Mira“ vaizdo klipas. Ši daina atlikėjai asocijuojasi su laisve, nebijojimu būti savimi iki galo, kaip ir vanduo, kuris Gintę lydi nuo vaikystės laikų. Todėl ir vaizdo klipo dominuojantis akcentas – vanduo.

Gintė Sičiūnaitė / Asmeninio albumo nuotr.

„Pačiam filmavimui reikėjo pasiruošti, susidūrėme su įvairiais sunkumais, nuo pasiruošimo iki pačio nardymo – po vandeniu pasiveja visos baimės ir dvejonės“, – pasakoja Gintė.

Nepaisant sunkumų atlikėja ir visa komanda labai džiaugiasi galutiniu rezultatu. Gintė labai džiaugiasi savo naujuoju kūrybos vaisiumi ir dėkoja visai komandai prisidėjusiai prie albumo , taip pat prodiuseriams Bjørn Holmesland ir Snorre Bergerud.

„Esu šiek tiek išsigandusi, bet be galo laiminga, dabar dar laukia koncertas“, – su šypsena kalba atlikėja ir kviečia kiekvieną klausytoją Kovo 24d. apsilankyti „Tamsta“ klube, kur vyks albumo pristatymo koncertas su grupe ir svečiu Gabrieliumi Vageliu.

Gintės Sičiūnaitės albumo „Mira“ galite klausyti čia:

„ŽMONĖS svečiuose“ – Gintė Sičiūnaitė (7 nuotr.)
+1