Gisele Bundchen per olimpiados atidarymą atsisveikino su podiumu: pasirodė paskutinįkart

Gisele Bundchen / „Scanpix“ nuotr.
Gisele Bundchen / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-08-07 17:02
AA

Viena geriausiai apmokamų pasaulio manekenių, brazilų žvaigždė Gisele Bundchen (36) atsisveikino su podiumu ir tai ji padarė įspūdingai – Rio de Žaneire vykusiame olimpiados atidaryme.

Apie tai, kad laikas baigti karjerą, supermodelis ėmė kalbėti maždaug prieš metus. Ji vis rečiau pasirodydavo ant podiumo, žurnalų viršelių.

Galiausiai paskutinį tašką nusprendė padėti simboliškai – pasirodymu didžiausiame pasaulio sporto renginyje, savo gimtojoje šalyje.

Gisele Bundchen / „Scanpix“ nuotr.

„Žengdama ilgiausiu kada nors tekusiu podiumu linkėjau visiems meilės ir pozityvumo. Man garbė, kad galėjau tapti šio istorinio momento dalimi. Manau, kad vienybė yra svarbiausia kuriant pasaulį, spinduliuojantį gerumu, dėkingumu, taika ir meile“, – išplatinusi žinutę socialiniuose tinkluose rašė G.Bundchen.

Šventę režisavęs garsus Brazilijos režisierius Fernando Meirelles po penktadienį dieną vykusios generalinės repeticijos sulaukė kritikos strėlių dėl scenos, kurioje vaizduojama, kad G.Bundchen tampa apiplėšimo auka.

Gisele Bundchen / „Scanpix“ nuotr.

Tokio pobūdžio nusikaltimai yra skaudi rykštė olimpiadą organizuojančiame mieste. Režisierius teisinosi, kad joje tariamas plėšikas viso labo tėra pardavėjas, tačiau dėl kilusio sąmyšio šią sceną oficialioje atidarymo ceremonijoje buvo nuspręsta pakoreguoti.

TAIP PAT SKAITYKITE: Po olimpiados atidarymo repeticijos kilo sąmyšis dėl epizodo, kuriame apiplėšiama Gisele Bundchen

Žmonės.lt primena, kad modelis „Marakanos“ stadionu jau žengė ir 2014 metais pasaulio futbolo čempionato finale, kuomet čia varžėsi Argentina ir Vokietija.

Brazilų modelis Gisele Bundchen Olimpinių žaidynių atidaryme (6 nuotr.)