GJan kviečia į unikalią patirčių sagą „Žalgirio“ arenoje: „Tai bus pats įsimintiniausias koncertas“

GJan / Saulės Barley nuotr.
GJan / Saulės Barley nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2024-04-25 10:26
AA

Ką tik intensyvioje Red Bull Soundclash dvikovoje prieš Justiną Jarutį pergalę išplėšusi GJan savo gimimo dienos proga su gerbėjais pasidalino džiugia naujiena. Socialiniuose tinkluose dainų autorė ir atlikėja paskelbė ambicingo, jau antrojo savo muzikinėje karjeroje, koncerto Kauno „Žalgirio“ arenoje datą ir kviečia ten susitikti 2025 m. sausio 18 d. dar vienam nepamirštamam renginiui.

„Kai pradėjom organizuoti savo pirmąją areną, pažadėjom sau, kad jei kitą dieną po arenos nebenorėsim nieko daryt, jausim didelį nuovargį ir norėsim pertraukos, vadinasi mums nepavyko. Bet, labai gerai pamenu kitą dieną po „Raktą jau turiu“ pasirodymo Kauno „Žalgirio“ arenoje. Atrodė, kad fiziškai jėgų neturiu visiškai, bet į galvą plaukiančios mintys be sustojimo sukosi apie viską, ko dar šioj erdvėj nespėjau pasakyt, apie naujas idėjas ir užmanymus, apie beribes galimybes ir didelį norą grįžti“ – rašo GJan.

GJan / Tomo Juškevičiaus nuotr.

Koncerto dalyvių laukia unikalus, tik vienam vakarui skirtas pasirodymas, kuriam GJan su komanda ruošiasi jau dabar – ryški, energinga, emocijų ir gyvenimo spalvų kupina saga, kuri, kaip sako atlikėja, tinkama klausyti ir stebėti tik grandiozinėje ir tam pritaikytoje arenos erdvėje. GJan pažada – klausytoją pasitiks visiškai nauja, nepakartojama patirtis.

„Raktą jau turiu“ arenos pasiruošimo ir pasirodymo metu labai artimai susipažinau su šia erdve ir jos galimybėmis. Dabar jaučiuosi užtikrinta tuo, ką dar galiu iš jos pasiimt ir ką galiu duot savo klausytojams. Žinau, kad tai bus įsimintiniausias koncertas, kokį esu kada nors surengusi. Tai bus nauja visų mano patirčių „SÃGA“ – socialinėje erdvėje jausmais dalinosi atlikėja. Bilietus platina bilietai.lt.