GJan pristato naują dainą „Miegok ramiai“: ją įkvėpė miegamasis

Gjan / Pauliaus Noviko nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
AA

Dainininkei GJan 2023-ieji prasidėjo itin produktyviai, neseniai paskelbusi apie akustinių koncertų seriją „Miegamasis“, ji pristato ir itin su tema rezonuojantį naują kūrinį „Miegok ramiai“.

„Miegok ramiai“ – tarytum lopšinė artimiausiam žmogui. „Joks ne sutapimas – dainą parašiau įkvėpta mūsų koncertinio turo idėjos ir pavadinimo. „Miegamasis“ – viena sakraliausių vietų žmogaus gyvenime.

Čia mes praleidžiam daugiau nei trečdalį gyvenimo. Ilsimės, sapnuojam, sergam, sveikstam, būnam savasty, mylimės ir dalinamės savo pačiomis intymiausiomis asmenybės detalėmis“, – sako GJan.

Dainininkei „Miegamasis“ tarsi saugumo ir buvimo savimi sinonimas. „Miegok ramiai“ taip pat apie norą apsaugoti ir išsaugoti.

GJan / Asmeninio archyvo nuotr.

„Jei turi dovaną gyvenime dalintis miegamuoju su kitu žmogumi, tuomet turėtum įprasminti ją puoselėdamas ir brangindamas abipusius santykius. Apie tai nauja daina“, – sako GJan.

Žinoma, naujasis kūrinys nuskambės ir akustiniuose koncertuose, kuriuose dainininkei pianinu akompanuos Kasparas Meginis. Jis drauge su GJan – dainininke Greta Jančyte ir muzikos prodiuseriu Roku Jansonu – taip pat kuria ir akustines žinomiausių GJan dainų aranžuotes.

GJan į savo „Miegamąjį“ kviečia: kovo 23 d. – Kauno dramos teatre, balandžio 1 d. – Vilniuje, šv. Kotrynos bažnyčioje ( 17 ir 20 val.), 15 d. – Klaipėdos koncertų salėje.

Skaitykite daugiau