GJan surengs didžiausią koncertą: „Jis kainuos daugiau, nei mano būsto paskola 30-čiai metų“

GJan / BarleyDamarod nuotr.
GJan / BarleyDamarod nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2024-01-19 09:17
AA

Jau šeštadienį, sausio 20 dieną, Kauno „Žalgirio“ arenoje įvyks Gretos Jančytės-GJan, kaip ji pati sako – „gyvenimo“ – koncertas „Raktą jau turiu“. Atlikėjos pasirodymą ruošia daugiau nei 200 žmonių komanda, o pati ji teigia, jog tai pareikalavo ne tik daugybės bemiegių naktų, energijos, bet ir investicijų. „Tai, ką žiūrovai išvys šeštadienį, kainuos daugiau, nei mano pasiimta būsto paskola 30-čiai metų“, – šypsosi GJan.

Dainininkė pasakoja, kad grandioziniam koncertui idėją brandino keletą metų – tokiu būdu nori apibendrinti visą lietuviškų dainų erą, o po to vėl grįžti prie kūrybos anglų kalba.

„Nepaisant mano norų, žinojau, kad visada yra didelė rizika daryti tokio masto koncertus tiek finansine, tiek fizine, tiek moraline prasme. Tačiau su patirtimi atėjo požiūris, jog nepaisant pasekmių, aš vis tiek noriu iš gyvenimo pasiimti kiek galima daugiau. Galiausiai subrendau šiam žingsniui. Pasakiau sau: arba dabar, arba niekada, ir ryžausi šiam žingsniui“, – sako atlikėja.

GJan / Asmeninio archyvo nuotr.

Koncertas „Žalgirio“ arenoje pažymės ne vieną asmeninį GJan rekordą ir žada stebinti ne tik naujai suskambėsiančiais atlikėjos hitais, dainų premjeromis, bet ir specialiai paruoštais siurprizais.

„Repeticijose matau, kad rezultatas bus vertas kiekvienos nemiegotos nakties. Nežinau, ar apskritai gyvenime dar teks surengti kažką panašaus, todėl drąsiai į šį pasirodymą galiu dėti visas jėgas ir svajones. Koncerte beveik kiekviena mano daina turės naują prieskonį, naują aranžuotę ir pateikimą. Džiaugiuosi, kad žmonės manimi tiki ir jau dabar ateisiančiųjų kiekis viršija visus mano asmeninius rekordus bei lūkesčius“, – atvirauja GJan.

Arenos scenoje žiūrovai pamatys ypatingą scenografiją, aktorius bei šokėjus, tad koncertas bus šventė ne tik ausims, bet ir akims. Tiesa, atlikėja užsimena ir apie kartu pasirodysiantį svečią – jis yra iš absoliučiai kito žanro.

GJan / Asmeninio archyvo nuotr.

GJan „gyvenimo“ koncertas „Raktą jau turiu“ – jau šeštadienį, sausio 20 dieną, Kauno „Žalgirio“ arenoje.