Goda Alijeva 36-ąjį gimtadienį sutiko Italijoje: su mylimuoju Nerijumi išpildė svajonę, nors neišvengė nesklandumų

Godos Alijevos atostogos šiaurės Italijoje / „Instagram“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Grupės „69 danguje“ narė Goda Alijeva birželio 4-ąją paminėjo 36-ąjį gimtadienį. Šis buvo būtent toks, apie kokį atlikėja svajojo ne vienerius metus – šventę sutiko Italijoje, prie turistų itin pamėgto Komo ežero. „Svajonės pildosi“, – šypsojosi G.Alijeva.

Birželio pradžioje Italijoje atostogavusi Goda Alijeva neslėpė – pakerėta gražiausių šios šalies vietų ji džiūgavo it vaikas! Tiek Milanas, tiek Komo ežero apylinkių miesteliai su savo siauromis gatvelėmis, muziejais ir gamta jai paliko neišdildomą įspūdį.

O ir gimimo diena šiais metais – ypatinga. Ją dainininkė sutiko prie prie Komo ežero įsikūrusioje viloje. Portalui Žmonės.lt G.Alijeva pasakojo, kad šiame regione jau lankėsi su vaikais, tačiau jau daug metų svajojo ir apie kitokį scenarijų: nubusti čia gimtadienio rytą ir išvysti įspūdingą, saulės nutvieksto ežero vaizdą. 

„Tokia paprasta, tačiau kartu ir nepaprasta svajonė. Neveltui sakoma, kad svajonės pildosi, tad reikia drąsiai apie tai svajoti ir nenumoti ranka, jei ne viskas pavyksta taip, kaip tikėtasi“, – Žmonės.lt sakė atlikėja.

G.Alijeva keliavo ne viena – kompaniją jai palaikė širdies draugas Nerijus Antanavičius. Tiesa, jų kelionė prasidėjo su nesklandumais – atvykus į Italiją, užsakytas viešbutis poros priimti nebegalėjo.

„Iš pradžių administracija patvirtino mano registraciją ir patikino, kad viskas gerai, vila taip pat buvo labai gera, didelė. Vis tik aš nebuvau gavusi reikalingo kodo, tad likome be viešbučio. Galų gale net labiau džiaugiausi: apsistojome mažesnėje, jaukesnėje, boutique stiliaus viloje ir savo gimtadienį atšvenčiau smagiau, nei tikėjausi“, – Žmonės.lt pasakojo atlikėja. 

Ji pridūrė, kad Italijoje viską rezervuoti reikia labai atsakingai, nes priešingu atveju gali nutikti taip, kaip jiems.

Vien įspūdingais reginiais G.Alijevos gimtadienis neapsiribojo. Moteris prabangiuose apartamentuose buvo pasitikta su žavia gėlių puokšte ir gimtadienio tortu, tad nuo jos veido neblėso šypsena.

Po gimimo dienos, praleistos Komo ežero apylinkėse, G.Alijeva išvyko į Veneciją, kur išbandė tradicinę šio miesto pramogą – plaukimą gondola. G.Alijevai išties pasisekė – jai pasitaikė proga išgirsto dainuojantį gondolininką. Daugelis Venecijoje buvusių turistų pabrėžia, kad tokį surasti šiame mieste tampa vis sunkiau. 

„Viskas taip gražu“, – plaukdama gondola įspūdžiais dalijosi Goda.

Godos Alijevos atostogos šiaurės Italijoje / „Instagram“ nuotr.

Ne mažesnį įspūdį lankantis Venecijoje G.Alijevai paliko pati seniausia Europos kavinė „Caffe Florian“. Ši, kaip skelbiama, veikia nuo 1720 metų! Teigiama, kad kadaise ši kavinė buvo pati populiariausia susitikimų vieta, kurioje lankėsi net garsusis Giacomo Casanova ir mergino čia susirinkusias damas.

Iki šiol čia užsukančius turistus džiugina ne tik kava, bet ir gyva muzika. „Tai – tiesiog meno kūrinys, galėsite mėgautis ne tik jos grožiu, bet ir gyva muzika, kava ir desertais“, – pasakojo G.Alijeva.

Kelionę G.Alijeva užbaigė lankydamasi šiaurės Italijos perlu vadinamoje mados sostinėje Milane. Atlikėja neslėpė susižavėjimo miesto katedra. „Nuo veido šypsena nedingsta. Taip nerealu čia!“, – džiaugėsi ji.

Žmonės.lt Goda pasakoja, kad grįžus iš Italijos gimtadienio dar kartą švęsti neketino, tačiau neišvengė draugių siurprizo. Vis tik šventę užsienyje ji mielai dar kada nors pakartotų – kelionė ne tik suteikia daug pozityvių emocijų, bet ir plečia akiratį.

Fotogalerija:

Godos Alijevos atostogos Šiaurės Italijoje (17 nuotr.)
+11
Skaitykite daugiau