Goda ir Rolandas Alijevai oficialiai išsiskyrė: santykių krizės įveikti nepavyko

Goda ir Rolandas Alijevai / Tomo Brazausko/„PR house“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Dainininkė Goda Alijeva (32) ir krepšininkas Rolandas Alijevas (33) oficialiai išsiskyrė. Tai portalui Žmonės.lt patvirtino Kauno apylinkės teismas. Godos ir Rolando Alijevų santuoka buvo nutraukta liepos 20 dieną.

Pasirodžius pranešimams, kad dainininkės Godos ir krepšininko Rolando Alijevų šeima išgyvena santykių krizę, Goda išsakė savo poziciją. Viešu asmeniu savęs nelaikanti moteris portalui Žmonės.lt pasakojo, kad nėra smagu, kai aplinkiniai braunasi į jų su Rolandu asmeninę erdvę.

Moteris nusprendė laikytis tvirtos pozicijos ir asmeninių savo šeimos reikalų į viešumą netempti bei detalių nepasakoti.

Goda ir Rolandas Alijevai / Mariaus Žičiaus nuotr.

„Mūsų šeima – mūsų asmeninis reikalas. Asmeniniai santykiai. Nemalonu, kai visi aplinkiniai klausinėja apie privačią erdvę ir privačius reikalus. Kaip kas bus – neaišku. Viskas išsispręs“, – kalbėjo Goda.

Tačiau nepaisant to, poros prašymas, abipusiu susitarimu juos išskirti, buvo patenkintas. Tai patvirtino Kauno apylinkės teismas.

Primename, kad Goda ir Rolandas Alijevai savo vestuves atšoko 2009 metais Birštone, Šv.Antano bažnyčioje. Vestuvių vietą pora tuomet slėpė, tačiau nepaisant to, Birštone juos sutiko gausus būrys fotografų.

Vestuvių ceremonija buvo uždara, nufotografuoti jaunavedžius galėjai tik prie bažnyčios.

2010-aisiais Goda ir Rolandas susilaukė pirmagimės Tėjos. Po trijų metų porai gimė dar vienas vaikas. Sūnų jie pavadino Amiliu.

Skyrybų krizę išgyvenanti Goda sako, kad pasilieka teisę į viešumą nekelti jų privataus šeimos gyvenimo detalių. Juolab, kad oficialiai taško skyrybų byloje nei vienas, nei kitas kol kas nepadėjo.

Skaitykite daugiau