Grožio formulė pagal... Godą Jokubaitienę

Goda Jokubaitienė / Gražinos Dzedziukevič (studija „Sunnyphoto“) nuotrauka
Goda Jokubaitienė / Gražinos Dzedziukevič (studija „Sunnyphoto“) nuotrauka
REMIGIJA PAULIKAITĖ
Šaltinis: Žmonės
2022-09-28 12:25
AA

„Savyje nešioti vaiką. Žinoti, kad turi ne vieną, o dvi širdis, – nesuvokiamas stebuklas. Šis laikas ypatingas kiekvienai moteriai“, – sako trečios atžalos besilaukianti televizijos prodiuserė, „Virtuvės mitų griovėjų“ reklamos ir projektų vadovė Goda Jokubaitienė (38).

MERGAITĖ! Mūsų Jokūbas ir Motiejus laukia sesės. Trečio vaiko labai norėjome, nes jaučiau, kad jei neturėsime, būdama vyresnė gailėsiuosi. Lauktis, gimdyti sūnus man sekėsi puikiai, tad šis nėštumas – kaip dovana, laikotarpis, per kurį žydžiu. Tiesa, kūnas gal ne visus devynis mėnesius būna labai sexy, nes patinimai, pykinimas, miego stoka ir sudėtingumas aunantis batus daro savo. Tačiau vidinė būsena išlieka euforinė.

KŪNAS. Per visus tris nėštumus nieko išskirtinio nenaudoju. Svarbiausia išlieka tas pat: drėkinti ir maitinti odą. Tepuosi per ankstesnius nėštumus išbandytu „Bio-Oil“ aliejumi. Pastebėjau, kad jei gerai pailsiu, kūnas, protas ir siela man dėkoja. Todėl nuo pat nėštumo pradžios reguliariai lankau besilaukiančiosioms skirtus masažus ajurvedos centre „SPA Shanti“.