Godai Alijevai 34-eri: „Esu sveika, laiminga – gėda būtų kažko daugiau prašyti“

Goda Alijeva su vaikais/ Socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Birželio 4-ąją merginų grupės „69 danguje“ narė Goda Alijeva mini gražią sukaktį – atlikėjai sueina 34-eri. „Nors dėmesys visuomet – smagu, nesu iš tų žmonių, kurie labai mėgtų švęsti savo gimtadienį“, – Žmonės.lt prisipažino sukaktuvininkė.

G. Alijeva pasakojo, kad šiandien nieko suplanavusi nėra, tačiau gražią progą žada jaukiai paminėti su vaikais ir artimiausiais šeimos nariais. 

„Smarkiai minėti sukakties nesu nusiteikusi“, – šypsojosi Goda ir atskleidė, kad prieš gimtadienius ją aplanko sunki emocinė būsena. „Dažniausiai šią dieną būnu labai pasyvi. Tačiau, kad ir kaip bebūtų – progą paminėsime. Pas mane atvyks draugės ir iš Vilniaus, Kauno. Žadame ramiai pasisėdėti ir pakelti taurę šampano“, – pasakojo ji.

 

G. Alijeva juokėsi, kad nors pati didelių švenčių per gimtadienius nekelia, dažnai už ją tai padaro draugės. 

„Mano artimų bičiulių ratas yra gana didelis ir natūralu, kad jos nepraleidžia progos švęsti. O ypatingai dabar – po karantino. Juk šiuo metu žmonės stengiasi išnaudoti kiekvieną progą“, – kalbėjo atlikėja. 

 

Prisimindama prabėgusius metus, Goda atskleidė, kad šie jai buvo – geri ir ramūs: – „Gėda būtų net kažko daugiau prašyti ar sau linkėti. Dievulis mus myli: vaikai sveiki, aš esu laiminga ir tai yra svarbiausiai. O visą kitą – priklauso tik nuo mūsų“.  

Vis dėlto atlikėja prisipažino, kad karantinas jai, kaip ir daugeliui pramogų pasaulio atstovų, buvo finansiškai sudėtingas laikotarpis.

„Sustojo koncertinė veikla ir darbai, tačiau aš į šią situaciją stengiausi žiūrėti pozityviai. Galvoju, kad niekas nevyksta be reikalo. Kadangi pakeisti situacijos neišeina, nematau tikslo dėl to nervintis. Laisvu laiku aš mėgavausi. Leidau jį su savo vaikais, o laikas šeimoje – labai svarbus. Pagaliau galėjau daugiau dėmesio skirti ir namams, sodinti augalus, mokytis “, – pasakojo G. Alijeva ir pridėjo, kad nepaisant to, darbų ir koncertų ji jau pasiilgo: – „Dabar tikrai norisi, kad karantinas kuo greičiau pasibaigtų ir galėtume pilna koja dirbti ir save realizuoti. Manau, kad per šį laiką sukaupėme jėgas, sugrįžome į save, įsivertinome, kokiame mes pasaulyje gyvename ir kaip yra sunku visko netekti ir būti izoliuotam“. 

 

Goda Alijeva (25 nuotr.)
+19
Skaitykite daugiau