„Golden Age“ merginų gyvenimas pasikeitė: dabar gauna trigubai ir koncertuoja Lietuvos elitui

„Golden Age“ / Asmeninė nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Jau rudenį TV3 eteryje – laukiamiausia sezono premjera „X Faktorius“. Abejingų nepaliekantis šou suteikia galimybę dainuojantiems įgyvendinti didžiausias savo svajones. Projekto dalyvius išgirsta šimtai tūkstančių žmonių, talentą įvertina muzikos profesionalai ir jiems prasiveria Lietuvos šou verslo padangės vartai. Jubiliejinis sezonas bus kaip niekada karštas. Jau dabar dalyvauti projekte panoro daugybė dainuojančių. Anketą pildo ne tik mažai patirties scenoje turintys pavieniai atlikėjai, bet ir grupės, taip pat ne vienerius metus dainuojantys, tačiau savo šlovės valandos dar nesulaukę.

„Golden Age“ prodiuseris ir vadybininkas Genadijus Narbutas nė akimirkos nesigailėjo, kad prieš metus užpildė „X Faktoriaus“ dalyvio anketą. Projektas grupei atnešė didžiulės naudos. „Mūsų honorarai išaugo trigubai. Koncertuojame du ar tris kartus per savaitę. Anksčiau turėdavome vieną koncertą per porą savaičių. Merginos tapo labai populiarios, atsirado noras įrašyti savo kūrybos dainas. Dabar mes ruošiame naują kūrinį ir vaizdo klipą jam. Norime išleisti savo albumą“, – grupės sceniniais planais dalinasi G. Narbutas.

„Golden Age“ koncertas Kaune / „Orixo“ nuotr.

Šiuo metu merginos sėkmingai koncertuoja su programa „Hip-hop’o evoliucija“. „Golden Age“ koncertuoti kviečia tokie Lietuvos garsenybių pamilti naktiniai klubai kaip „Materialistė“, „Anna Mesha.Butas“. Į merginų koncertus susirenka ne tik „X Faktoriaus“ žiūrovai ir hip-hop’o mylėtojai, bet ir Lietuvos pramogų pasaulio žvaigždės. Štai visai neseniai „Golden Age“ padainuoti savo gimtadienyje pakvietė Simona Bandita. Reperės sėkmingai koncertuoja ir privačiose šventėse, įmonių vakarėliuose, miesto šventėse. „Golden Age“ jau koncertavo ir M.A.M.A. apdovanojimų scenoje – renginyje, į kurį svajoja patekti visos Lietuvos muzikos žvaigždės. „Pasiekti tiek, kiek duoda „X Faktorius“ per porą mėnesių, patiems prireiktų penkių ar dešimties metų kokybiško darbo. Šis muzikos projektas yra lengviausias, greičiausias ir labai patikimas kelias į muzikos pasaulio olimpą“, – tikina „Golden Age“ vadybininkas.

„Golden Age“ / Luko Balandžio / 15min nuotr.

Viskas, ką tereikia padaryti norint tapti „X Faktorius“ dalyviu, yra užpildyti anketą www.tv3.lt/xfaktorius. Jau šį mėnesį įvyks pirmosios „X Faktoriaus“ atrankos prekybos ir pramogų centruose „Akropolis“. „X Faktoriaus“ kūrybinė komanda lauks dalyvių Klaipėdoje, balandžio 22 d., Šiauliuose, balandžio 23 d., Kaune, balandžio 29 d., Vilniuje, balandžio 30 d. Registracija į perklausas prasideda 13 val. Renginio svečiams ir būsimiems dalyviams koncertuos ryškiausios projekto žvaigždės. Pagrindinis projekto prizas – 15 tūkst. eurų.

Raudonplaukė „Golden Age“ narė Evelina Meidutė sako, jog „X Faktorius“ ją išmokėti tikėti savimi, savo sugebėjimais, užsispyrus siekti savo tikslo. Po projekto merginos gyvenimas tapo kur kas įdomesnis, padaugėjo koncertų, veiklos, grupė kur kas rimčiau žiūri į kūrybą. „Labai džiaugiamės tuo, ką šiandien turime. Tik „X Faktoriuje“ supratau, kad ne laimėjimas svarbiausia, o tai, kaip tu tvirtai ir smarkiai jo nori ir sieki. Kiekvieną savaitę projekte tobulėji milžiniškais žingsniais, suki galvą, kaip nustebinti žiūrovą. Šiandien mūsų grupė turi didžiulę gerbėjų armiją, kurie mus palaiko, džiaugiasi už mus“, – sako Evelina.

Akimirkos Kauno naktiniame klube „Agentūra“ / Tomo Petrovskio nuotr.

Tamsiaplaukė grupės narė Gabrielė Urbonaitė tikina – po „X Faktoriaus“ ji tapo tvirtesnė, sukaupė daug sceninės patirties, prisikrovė didelį bagažą žinių apie televiziją, jos užkulisius, susirado daug draugų. „Mūsų grupė po projekto tapo kur kas labiau atpažįstama. Mus kviečia koncertuoti ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje“, – grupės veikla džiaugiasi dainininkė.

„Mūsų daugybė žmonių klausdavo, kodėl mes nedalyvaujame „X Faktoriuje“. Tokie klausimai mus labai pastūmėjo užpildyti anketą. Dar šou neįpusėjus aš jau mačiau, kad merginos tapo Lietuvos muzikos pažibomis. Su jomis norėjo fotografuotis daugybė žmonių, prašė autografų, klausė jų atliekamų dainų. Anksčiau mums atvykus į koncertą žmonės laukdavo, ką gi šitos merginos parodys. O dabar jie jau žino, kad „Golden Age“ niekada nenuvilia, surengia vakarėlį, apie kurį visi dar ilgai kalba“, – sako grupės vadybininkas.

„Golden Age“ Kaune užkūrė hiphopu alsuojančią pirtį (15 nuotr.)
+9
Skaitykite daugiau