„Golden Age“ pristatė savo kūrybos lietuviško repo kūrinį

„Golden Age“ / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Sėkmingai televizijos projekte „X faktorius“ pasirodžiusi merginų repo grupė „Golden Age“ savo gerbėjams pateikė staigmeną – savo kūrybos dainą „Kviesk saulę“.

Jos debiutas įvyko šįvakr Kauno sporto halėje, kur vyksta įspūdinga Tarptautinių vaikų žaidynių atidaryno ceremonija. Ją tiesiogiai iš laikinosios sostinės transliuoja TV3 televizija.

Žodžius dainai sukūrė „Golden Age“ duetas bei Genadijus Sokolskis. Pastarasis, kartu su Ovidijumi Babarsku, yra ir kūrinio muzikos bendraautorius.

„Tai – ne perdainuota, o mūsų pačių daina! Dėl to ją mes tik dar labiau mylime!“, – sakė „Golden Age“ narė Evelina Meidutė, pridurdama, jog tiek ji, tiek Gabrielė Urbonaitė džiaugiasi galimybe lietuvišką repą pristatyti ne tik mūsų šalies, bet ir iš daugiau nei 80 pasaulio miestų į žaidynes atvykusiai tarptautinei auditorijai.

Pasak merginų, nors dainos emocija griežta, bet kūrinys turėtų visus užvesti ir priversti pajudėti. „Pati dainos žinutė labai pozityvi, tačiau tai nėra lengva ar paprasta daina, ji nėra tokia, kurios galėtum klausytis fone, ji prikausto dėmesį“, – kalbėjo G. Urbonaitė.

Grupės „Golden Age“ didžėjus ir prodiuseris Genadijus (Gesha XXL) sakė, jog per vasarą tikimasi sukurti ne vieną ir ne kelias auorines dueto dainas. Taip pat susukti joms vaizdo klipus. Kūrėjas užsimena, kad dar šįmet ištikimi „Golden Age“ gerbėjai gali tikėtis pasirodant ir pirmojo grupės albumo.

„Lietuviškai repuoti sunku, nes visas kirčiavimas kitoks, žiauriai neįprasta merginoms buvo. Bet mano tikslas – padaryti, kad lietuviškai repas skambėtų taip pat kokybiškai kaip angliškai. Norisi išlaikyti amerikietiško hiphopo standartus, bet kurti lietuviškai. Žinoma, visada svarbiausia, kad patiktų mums patiems,“ – įsitikinęs Gesha.

Tarptautinių vaikų žaidynių atidarymo ceremonija tapo svarbi ne tik „Golden Age“, bet ir vis dažniau profesionalioje scenoje pasirodančiai vienuolikmetei kaunietei Milėjai Stankevičiūtei. „Lietuvos talentų“ projekte daugybės aplodismentų sulaukusi moksleivė – grojimu dantimis išgarsėjusio Miko Stankevičiaus sesutė.

„Šie metai Milėjai – ypatingi. Įvertinimas „Lietuvos talentuose“, pergalės keliuose tarptautiniuose konkursuose. Ji – labai stabilus ir motyvuotas vaikas, neretai nustebinantis savo gabumais ir išmokstantis tai, ką net ne visi profesionalai „įkanda”,“ – su šypsena pasakojo Milėjos ir Miko mama Sonata Stankevičienė.

Talentingų vaikų mama prisimena jog dukrelė niūniuoti įvairias melodijas išmoko dar net neištarusi pirmojo žodžio. Ji gana anksti ėmė groti smuiku, o pastaruoju metu su mkytoja Raimonda Navickiene intensyviai mokosi vokalo.

Tarptautinių vaikų žaidynių atidarymo ceremonijoje koncertuoja ir kiti žinomi atlikėjai – Iglė Bernotaitytė, Jurgis Didžiulis, Martynas Kavaliauskas, „Thundertale“, Monika Pundziūtė, Karina Krysko, Ieva Zasimauskaitė ir mažoji būgnininkė Fausta, Pushaz, “Electronic I”.

Pirmą kartą Baltijos šalyse vykstantį renginį paikėta vesti Indrei Kavaliauskaitei-Morkūnienei ir Vytautui Rumšui.

Liepos 4–9 dienomis Kaunas turi išskirtinę galimybę surengti vaikų olimpiada vadinamas Tarptautines vaikų žaidynes (International Children’s Games), kurios kiekvienais metais vyksta vis kitame pasaulio mieste. Tarptautinių vaikų žaidynių veidu ir ambasadore sutiko tapti olimpinė čempionė Rūta Meilutytė, kurios žvaigždė pirmą kartą sužibo būtent šiose varžybose 2010 metais vykusiose Bahreino mieste Manamoje.

Kaune prasidėjo Tarptautinės vaikų žaidynės (73 nuotr.)
+67
Skaitykite daugiau