Golfo klube susirinkusios moterys laužė pasenusius standartus

Renginio golfo klube akimirka
Renginio golfo klube akimirka
Šaltinis: Reklama
2022-06-13 14:00
AA

Antradienį visai netoli miesto įsikūrusiame ramybe dvelkiančiame Europos Centro Golfo Klube buvo švenčiama Tarptautinė Moterų Golfo diena.

Kodėl ši diena tokia svarbi? Ji skirta populiarinti golfą tarp moterų ir naikinti įsisenėjusius, modernių standartų nebeatitinkančius stereotipus. Ar žinojote, kad žodis „golf“ ankščiau buvo šifruojamas, kaip akronimas frazei „gentelmens only, ladies forbbiden“?

Dabartiniais laikais tai skamba keistai ir neįtikėtinai, tačiau toks įsitikinimas per daugybę metų įsirėžė į pasaulio žmonių sąmonę ir net dabar vyrai vis dar sudaro net 70 procentų visų golfo žaidėjų, o moterų gretos retai siekia vos 30 procentų.

Norint tai pakeisti, kaip ir bet ką gyvenime, reikia imtis aktyvių veiksmų. Taip Europos Centro Golfo Klubui ir pagrindiniams partneriams „Grožio Akademija“ kilo mintis rengti moterų golfo turnyrą bei edukacinę golfo pamoką.

Renginio golfo klube akimirka

„Mes norėjome, kad per Tarptautinę Moterų Golfo dieną renginio dalyvės iš tiesų pajustų, kokia moteriška aura gali sklandyti golfo klube ir kaip šis sportas bei laisvalaikio leidimo būdas yra moterims artimas.

Siekėme, kad į golfo klubą susirinkusios moterys pajustų bendrystę, kuri nutinka, kai į vieną vietą susiburia tą patį pomėgį turinčios bendramintės. Norėjome, kad golfo klube būtų girdėti moteriškas juokas ir jaukūs pašnekesiai apie viską – golfą, gyvenimą, grožį“, – sako pagrindinio Moterų Golfo dienos partnerio „Grožio Akademija“ įkūrėja Hilda Ivanauskienė.

Renginio golfo klube akimirka

Turnyre varžėsi net X moterų. Laimėtojos buvo apdovanotos ypatingais partnerių prizais, fotografuojamos ir sveikinamos kitų dalyvių, bei susirinkusių svečių.

„Buvo galima jausti, jog viso renginio metu čia nebuvo vietos aršiai konkurencijai – moterys palaikė viena kitą, džiaugėsi už viena kitos sėkmę, padrąsindavo susidūrus su nesėkmėmis ir nuoširdžiai mėgavosi viena kitos bendryste.

Moterų gretos golfo žaidėjų tarpe kiekvienais metais vis auga. Tikiuosi, kad ši tendencija nesibaigs ir tik dar labiau spartės. O mes, savo ruožtu, darysime viską, kad moterys jaustųsi galinčios savo laisvalaikį leisti taip, kaip nori pačios“, – sako Europos Centro Golfo Klubo vadovė Irma Markevičienė.

Fotogalerija:

Europos centro golfo klube atšvęsta Tarptautinė moterų golfo diena (25 nuotr.)
+19