Graikijoje krepšininkas Lukas Lekavičius vedė mylimąją Meliną: svarbiausia dalyvė – dukrelė Darija

Lukas Lekavičius su mylimąja Melina / Socialinių tinklų ir Teodoro Biliūno nuotr.
Lukas Lekavičius su mylimąja Melina / Socialinių tinklų ir Teodoro Biliūno nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-06-24 09:32
AA

Vasara – meilės ir vestuvių metas. Birželio 23-ąją Graikijoje ant jūros kranto amžiną meilę vienas kitam prisiekė Kauno „Žalgirio“ krepšininkas Lukas Lekavičius ir jo mylimoji, graikė Melina Syrii. Į Spetčių saloje vykusią šventę atvyko ir daug svečių iš Lietuvos, tačiau svarbiausia vestuvių dalyvė neabejotinai buvo Luko ir Melinos vienerių dukrelė Darija.

Kauno „Žalgirio“ krepšininką Luką Lekavičių ir jo išrinktąją Meliną Syrii jau seniai buvo galima vadinti šeima – pora augina vienerių dukrelę Dariją. Vis tik oficialiai vyru ir žmona jie tapo Joninių išvakarėse, kai lemtingąjį „taip“ vienas kitam ištarė magiškos ceremonijos Graikijoje metu.

Vestuvės vyko ant krištolinės jūros kranto, o šventėje dalyvavo sutuoktinių artimieji iš Graikijos ir Lietuvos. Pasveikinti kolegos atvyko krepšininkas Jonas Mačiulis su žmona Agne bei krepšinio agentas, dainininkės Justės Starinskaitės sužadėtinis Tadas Bulotas.

Žinoma, svarbiausia Lekavičių šventės dalyvė buvo jų dukra, kuri su tėvais prisidėjo ir prie jų vestuvių šokio.

Žmonės.lt primena, kad L.Lekavičius savo širdies draugei nusprendė pasipiršti taip pat Melinos gimtinėje Graikijoje.

Šia naujiena krepšininkas pasidalijo socialiniuose tinkluose.

„Ji pasakė – Taip!“, – rašė jis ir pasidalijo nuotraukomis, kuriose mylimoji Melina baseine demonstruoja sužadėtuvių žiedą.

Sužadėtuvėmis ir prabangiu sužadėtuvių žiedu socialiniuose tinkluose pasidžiaugė ir pati Melina.

„Aš tiesiog pavargau nuo besivelkančio... Didžiulio sužadėtuvių žiedo!“, – juokavo moteris ir taip pat pasidalijo keliais kadrais.

„Sudie, panele! Sveika, ponia!“, – pridūrė ji.

Tai – ne vienintelis jiems svarbus praėjusių metų įvykis. 2021-ųjų birželio 11 dieną Lukas ir Melina susilaukė dukros. Jai pora suteikė persų kilmės vardą – pavadino megaitę Darija.

„Sunkiausia, bet kartu ir geriausia diena mano gyvenime buvo ta, kai mes pagaliau susitikome su savo angelu Darija“, – tuo metu socialiniame tinkle rašė krepšininko mylimoji Melina ir pasidalino keliomis mažylės nuotraukomis. Vienoje iš jos pasidalintų nuotraukų krepšinininkas L.Lekavičius užfiksuotas ant rankų laikantis miegančią naujagimę Dariją, kitose – mieganti judviejų dukrelė.

„Negaliu žodžiais paaiškinti jausmo būti mama, ryšio su mažąja, jos kvapo ir laimės, kurią ji suteikia kiekvieną akimirką (net kai verkia)... Šiose nuotraukose yra viskas, kas man labiausiai patinka... Esu laiminga, kad turiu tave!“, – pridūrė ji.

Pirmą kartą drauge pora pastebėta 2019 metų vasarą. Kartu jie atvyko į jau tradicija tapusią vasaros stovyklą Palangoje.