Graikijos princesė Olympia: moderni stiliaus diktatorė ir glamūrinių žurnalų herojė

Graikijos princesė Maria-Olympia / Vida Press (Tommy Ton/Splash) ir Instagram nuotr.
Graikijos princesė Maria-Olympia / Vida Press (Tommy Ton/Splash) ir Instagram nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-09-18 14:35
AA

Esame įpratę, kad princeses labai riboja etiketas ir jos visada privalo elgtis ir atrodyti griežtai pagal protokolą. Tačiau tokios konservatyvios taisyklės negalioja moderniai Graikijos princesei Mariai-Olympiai (20 m.).

Vyriausia Graikijos princo Pavlos ir jo žmonos princesės Marie-Chantal atžala (ir vienintelė jų dukra – jie dar turi keturis sūnus) gimė Niujorke, bet dar vaikystėje su tėvais persikėlė gyventi į Londoną. Mergina mokėsi privačiame internate Šveicarijoje, o baigusi mokslus sugrįžo į Niujorką, kur šiuo metu studijuoja privačiame „Parsons“ dizaino koledže.

Beje, kadangi jos tėvas yra Danijos karaliaus Christiano IX palikuonis, tad Graikijos princesei Mariai-Olympiai formaliai priklauso dar ir Danijos princesės titulas.

Vienas iš merginos krikštatėvių – jos tėvo pusbrolis Velso princas Charlesas, tad ji gerai pažįstama su britų karališkąja šeima. Vienu metu net buvo pasklidę gandų, kad ji užmezgė romaną su savo krikštatėvio sūnumi princu Harry, tačiau tokias kalbas britų karališkieji rūmai greitai paneigė. „Vanity Fair“ paklausta, ką mano apie Kembridžo hercogienės Catherine santūrų ir elegantišką stilių, mergina išliko diplomatiška, tačiau neslėpė, kad toks stilius – ne jai.

Graikijos princesė Maria-Olympia (31 nuotr.)
+25

„Žaviuosi Kate stiliumi, – sakė ji. – Bet aš esu jaunesnė ir daug labiau mėgstu eksperimentuoti su savo aprangos pasirinkimais. Man patinka tai, kas ateina iš gatvės mados nuo Paryžiaus iki Milano ar Niujorko.“

Dar būdama 17-os metų ji atliko praktiką „Dior“ aukštosios mados departamente. Ji yra pozavusi tokiems madoms žurnalams kaip „Teen Vogue“, „Town & Country“, „Tatler“, „W“ ir kt. Ją, priešingai nei kitų Europos monarchijų atstoves, dažnai galima pamatyti mados savaičių renginiuose – ji yra laukiama viešnia „Valentino“, „Dior“, ar „Giambattista Valli“ pristatymuose ir naujausias kolekcijas apžiūri sėdėdama pirmoje eilėje.

Graikijos princesė Maria-Olympia / „Instagram“ nuotr.

Iš kitų princesių Maria-Olympia išsiskiria dar ir tuo, kad turi „Instagram“ paskyrą, kuri nėra formali – joje mergina publikuoja asmenukes, savo stiliaus derinukus, nuotraukas iš kelionių ir pan. Socialiniuose tinkluose ji labiau primena mados tinklaraštininkę ar garsenybę, o ne princesę.

Tarp jos geriausių draugių yra tokios įtakingų šeimų atžalos kaip Talita von Fürstenberg, dizainerės Diane von Fürstenberg anūkė, ir Roberto F. Kennedy jaunesniojo dukra Kyra Kennedy.

Graikijos princesė Maria-Olympia / „Instagram“ nuotr.