Grandiozinis mamadienis: į Birštoną susirinko 160 mamų su vaikais

Mamadienis Birštone/Organizatorių nuotr.
Mamadienis Birštone/Organizatorių nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2019-06-13 10:25
AA

Birželio 12 dieną, trečiadienį, Birštonas klegėjo nuo vaikų juoko, nes iš įvairių miestų į šį kurortą nuo rutinos pabėgo daugiau nei 160 mamų su vaikais – apie 400 žmonių. Tai – didžiausio tinklalapio mamoms Lietuvoje kūrėjos Soteros Šveikauskaitės projekto „SPA mamadienis“ dalis.

„Mamos dirba 365 dienas per metus ir nors tai – geriausias darbas pasaulyje, kartais kasdienė rutina palaužia ir stipriausias mamas, todėl sugalvojau suburti visas vienam bendram mamadieniui, kurio metu mamos iš įvairių Lietuvos miestų galėtų susitikti, pabendrauti, susipažinti, pailsėti ir tiesiog papromogauti kartu su savo vaikais. O kur geriau tai galima padaryti, jeigu ne kurorte ir geriausiame jo viešbutyje – mineralų namuose „Vytautas mineral Spa“, – šypsosi tinklalapio „Babyblog.lt“ autorė S. Šveikauskaitė.

Mamadienis Birštone/Organizatorių nuotr.
Mamadienis Birštone/Organizatorių nuotr.

Į Birštoną susirinkusios mamos laiką leido aktyviai ir turiningai: rytas joms prasidėjo prie viešbučio teritorijoje esančio tvenkinio, kur pasirodė animatoriai, vėliau mamų laukė subalansuoti pusryčiai ant pievelės, SPA procedūros, pasivažinėjimas elektromobiliais. Kad mamos galėtų ilsėtis ir šnekučiuotis, su vaikais laiką leido animatoriai, vyko piešimo dirbtuvės ir kitos aktyvios veiklos. Vakare viešbutyje likusios mamos su vaikais dalyvavo vakarėlyje, bendravo. 

„Džiaugiamės, kad mamos prisiminė esančios dar ir moterys bei savo rūpestį, kurį kasdien dalina šeimai, bent vienai dienai nukreipė į save. Vaikų auginimas yra labai atsakinga veikla, tačiau pervargusi ir nelaiminga mama skiriasi nuo pailsėjusios ir švytinčios mamos, todėl labai džiaugiamės pirmo, tačiau didelio pasisekimo sulaukusio „Spa mamadienio“ idėja. Iš atsipalaidavusių moterų šypsenų ir vaikų juoko supratome, kad renginys pavyko, todėl tikimės, kad jį pakartoti galėsime kasmet“, – sako „Vytautas mineral Spa“ mineralų namų rinkodaros vadovė Eglė Preikšaitytė.

Grandiozinis mamadienis (64 nuotr.)
+58