Graži ir laiminga šeima: Kembridžo hercogai su vaikais dūko sode

Kate Middleton su princu Williamu ir trimis vaikais dūko sode / Socialinių tinklų ir „Scanpix“ nuotr.
Kate Middleton su princu Williamu ir trimis vaikais dūko sode / Socialinių tinklų ir „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2019-05-20 08:55
AA

Gerėjantis oras ir su kiekviena diena artėjanti vasara visus vilioja į gamtą. Ne išimtis ir britų karališkoji šeima. Visą sekmadienio popietę Catherine Middleton su princu Williamu ir trimis vaikais – penkerių George’u, ketverių Charlotte ir vienerių sulaukusiu Louisu – praleido Londone vykstančioje Čelsio gėlių parodoje.

Prestižinės gėlių parodos pasiruošime dalyvavo ir Kate. Ji dirbo kartu su ne vieną apdovanojimą pelniusiais architektais Andree Daviesu ir Adamu White‘u. Na, o kol mama darbavosi, vaikai linksmai laiką leido kartu su tėčiu. Mažyliai lakstė aplink, suposi ir kartu su tėvais apžiūrinėjo sodo grožybes.

„Kembridžo hercogienė ir hercogas džiaugiasi galėdami pasidalinti naujomis šeimos fotografijomis iš jų apsilankymo #RHSChelsea Atgal į gamtą,“ – socialiniuose tinkluose rašė oficialus Kensingtono rūmų puslapis.

Kembridžo hercogienė paaiškino, kodėl, anot jos, taip svarbu kuo daugiau laiko praleisti gryname ore.

„Catherine Middleton yra didelė šalininkė įrodymų, kad buvimas lauke gerina psichologinę ir fizinę sveikatą. Pasak jos, gamtos vaidmuo vaikystėje turi didelę įtaką vaikams,“ – cituodami hercogienę rašė Kensingtono rūmai.

Visi trys Kate ir Williamo vaikai taip pat prisidėjo prie sodo kūrimo. Jie kartu su mama rinko įvairiausius lapus, samanas ir šakeles, padėdami mamai puošti „Atgal į gamtą“ sodą.

„Aš iš tikrųjų jaučiu, kad gamta teikia didžiulę naudą mūsų fizinei ir psichologinei pusiausvyrai, o ypač vaikams, – BBC naujienų portalų pasakojo Kate Middleton. – Labai tikiuosi, kad tai, ką mes šiame sode sukūrėme, įkvėps šeimas, bendruomenes bei vaikus mėgautis gamta ir kuo daugiau laiko praleisti joje kartu.“

Pagrindinis šio sodo tikslas, anot Kensingtono rūmų, yra įkvėpti bendruomenę sugrįžti į gamtą ir bent kiek atsikvėpti nuo miesto gyvenimo.

Kembdridžo hercogai su vaikais linksminosi sode (7 nuotr.)
+1