Gražuolė Nina Dobrev palieka mylimąjį?

Nina Dobrev ir Glenas Powellas  / Vida press/ Scanpix nuotr.
Nina Dobrev ir Glenas Powellas / Vida press/ Scanpix nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-11-30 18:49
AA

Nors oficialiai ši saldi pora gandų apie savo išsiskyrimą nepatvirtina, tačiau užsienio žiniasklaidos teigimu, įtampa tarp mylimųjų sklando jau seniai. Manoma, kad greit tiek aktorė Nina Dobrev (28), tiek tos pačios profesijos atstovas Glenas Powellas (29) pasuks skirtingais keliais.

Žinia apie „Vampyrų dienoraščiai“ žvaigždės Ninos Dobrev ir Gleno Powello romaną pasklido praėjusią vasarą. Po kiek laiko abu savo jausmų nuo visuomenės nebeslėpė, tačiau dabar, kai darosi sunku juos pastebėti drauge, Nina ir Glenas nuo bet kokių komentarų susilaiko.

Žinios apie savo skyrybas pora nei tvirtina, nei neigia.

Anot šaltinių, jų santykiai sušlubavo dėl įtempto N. Dobrev darbo grafiko. Tikinama, kad gražuolė savo vaikinui visiškai nebeskiria brangaus laiko.

Įtarimų sukėlė ir tai, kad Nina su Glenu Padėkos dieną šventė atskirai. Vyras išvyko į Teksasą ir su gerbėjais dalijosi akimirkomis bei žinutėmis iš ten. Tuo tarpu Nina pasiliko su savo artimaisiais.

Kalbėdamas apie ateities planus G. Powellas savo viešuose pasisakymuose jau kurį laiką neranda vietos Ninai. Ar tai reiškia jųdviejų santykių pabaigą?