Heidi Klum kalba apie meilę: „Neprisimenu, kada buvau tokia laiminga“

Heidi Klum ir Tomas Kaulitzas
Heidi Klum ir Tomas Kaulitzas
Šaltinis: „Žmonės“
2019-03-31 10:16
AA

Per devynis mėnesius, prabėgusius nuo jųdviejų romano pradžios, Heidi Klum (45) ir Tomas Kaulitzas (29) įtikino ketinimų rimtumu: susižadėjo ir jau kuris laikas kalbama, esą buvęs modelis ir televizijos šou vedėja laukiasi.

Apie sužadėtuves iškart po Kalėdų pranešė pati žavioji vokietė, pasidalydama instagrame džiugia naujiena, kad „Tokio Hotel“ gitaristas jai pasipiršo. Buvo praėję septyni mėnesiai nuo jų draugystės pradžios – pirmąkart kaip pora jiedu pasirodė 2018 metų gegužę ir nuo to laiko nesiskyrė. O vidurvasarį interviu leidiniui „People“ Klum negailėjo gerų žodžių 17 metų jaunesniam mylimajam. „Jis – be galo geras, mielas, rūpestingas, mylintis žmogus. Neprisimenu, kada buvau tokia laiminga. Galbūt todėl, kad jis – vokietis, mes suprantame vienas kitą be žodžių“, – emocingai aiškino ji.

Heidi Klum ir Tom Kaulitz / „Scanpix“ nuotr.

Sužadėtuvės reiškia, kad Tomas buvo pristatytas ir keturiems Klum vaikams – Leni (14), Henry (13), Johanui (12) ir Lou (9). Su jaunėle jis, beje, itin gerai sutaria. Tiesa, gali būti, kad Lou nebeilgai bus mažoji sesė, – jau kone mėnesį šnekama, kad Heidi laukiasi penktosios atžalos.

Alyvos į ugnį kliūstelėjo Klum draugas dizaineris Wolfgangas Joopas, kai vokiečių televizijos laidoje išsitarė, jog ši laukiasi, o jis apie tai sužinojęs iš paties Tomo. Tiesa, labai greitai išsižadėjo savo žodžių, ėmė išsisukinėti – esą tik išsakęs palinkėjimą ir išvis juokavęs. Pati Heidi instagrame juokais pagrasino bičiuliui: „Bet, Wolfgangai, su tavimi dar teks suvesti sąskaitas“, tačiau komentarą baigė šypsenėle.

Heidi Klum ir Tom Kaulitz / „Scanpix“ nuotr.

Kol sužadėtiniai mėgaujasi tokia šviežia laime, tabloidai skrupulingai nagrinėja naujausias vokietės nuotraukas (bent jau reportažuose iš „Vanity Fair“ ir Eltono Johno AIDS fondo vakarėlių, vykusių po „Oskarų“ teikimo ceremonijos, nėštumo nematyti, tačiau spekuliuojama, esą Heidi specialiai pasirinko pilvo neišryškinančias sukneles), o šaltiniai dalijasi būsimų vestuvių detalėmis: iškilmės neva kainuos 15 milijonų JAV dolerių, dalyvaus 300 kviestinių svečių, pokylis bus surengtas Malibu paplūdimyje, šventės dalyvius linksmins gospelo choras, dar vienas vakarėlis numatytas Vokietijoje.

Ką gi, kol kas pasakojimai apie vestuves tokie pat „patikimi“, kaip ir žinia apie nėštumą. Jei Klum ir Kaulitzas išties žengtų prie altoriaus, moteriai tai būtų trečiosios, jos išrinktajam – antrosios vedybos. Heidi buvo ištekėjusi už stilisto Rico Pipino ir dainininko Sealo. Tomo praeityje – nutrūkusi santuoka su filipiniete Ria Sommerfeld (35): nors jiedu negyveno kartu nuo 2015-ųjų, oficialiai išsiskyrė tik pernai, jau po pažinties su Heidi.