Greitos užkandžių idėjos Naujųjų stalui. Receptų rinkinys

Mišrainė / Fotolia nuotr.
Mišrainė / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
2013-12-31 10:00
AA

Po ilgos Kūčių ir Kalėdų valgių ruošos Naujuosius metus norisi pasitikti lengvai ir nerūpestingai. Skanių užkandžių galima pasiruošti ir neliejant devinto prakaito prie viryklės.

Be abejo, ant kiekvieno Naujųjų metų šventinio stalo puikuojasi bent vienas butelis putojančio vyno. Tad bus labai „į temą“, jei prie šio gėrimo paruošite ir derančių užkandėlių. Ką tinka tiekti su putojančiu vynu?

Apie tai kalbama straipsnyje KOKIUS UŽKANDŽIUS TIEKTI SU PUTOJANČIU VYNU.

Paprastai naujamečiuose vakarėliuose būna daug šurmulio ir judėjimo, tad geriau ruošti tokį maistą, kuris neįpareigotų ilgai ir nuobodžiai sėdėti prie stalo, o paskui dar kelias valandas, tingiai prisėdus ant sofutės, virškinti. Šiai šventei idealus variantas – vieno kąsnio užkandėlės. Kaip jas ruošti, įvairių idėjų galite pasisemti straipsnyje 15 IDĖJŲ VIENO KĄSNIO VAIŠĖMS.

Jei Naujųjų proga nutarsite surengti puotą svečių ar artimųjų skonio receptoriams, rinkitės įvairias užtepėles. Gardu ir lengvai paruošiama. Idėjų rinkinį rasite straipsnyje SAU IR SVEČIAMS: 10 GARDŽIŲ UŽTEPĖLIŲ.

Na, o jei norite, kad maistas būtų ne tik skanus, bet ir neštų kitąmet sėkmę, štai straipsnis specialiai jums – SĖKMĘ NEŠANTIS NAUJŲJŲ METŲ MAISTAS.