Greta Lebedeva apie šeimą su imtynininku: „Manęs klausia, ar nebijau vaikų palikti su vyru“

Greta Lebedeva-Kazakevič ir Aleksandras Kazakevič / LNK nuotr.
Greta Lebedeva-Kazakevič ir Aleksandras Kazakevič / LNK nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2024-05-22 17:04
AA

Sporto trenerė Greta Lebedeva-Kazakevič ir jos vyras, imtynininkas, olimpietis Aleksandras Kazakevič tituluojami viena gražiausių ir darniausių Lietuvos porų. Kalbėdami apie santykius jiedu vieningai atsako – pykčiai jų šeimoje labai reti. „Jei ir būna, tai buitiniai, kurie čia pat ir pasibaigia. Žinoma, neprisišnekam“, – kalba Greta ir Aleksandras.

Aštuonis kartus Lietuvos čempionu tapęs ir 2012 metais Europos čempionate ir Londono olimpinėse žaidynėse iškovojęs bronzos medalį, Aleksandras laidoje „Šeškinės 20“ pastebi, kad daug kam kelia nuostabą faktas, jos vaikinas, kuris kilo iš Naujininkų rajono, nenuėjo šunkeliais.

Aleksandras Kazakevič / LNK nuotr.

„Sportas mane ištraukė iš gatvės gyvenimo. Daug kas nustemba, kad aš iš tokio rajono, bet kuklus, ramus ir tvarkingas bičas išaugau. Sportas mane ištraukė ir parodė kitą gyvenimą, kaip galima gyventi dorą ir gerą gyvenimą“, – kalba A. Kazakevič.

Pora augina dvi atžalas – sūnų Eldarą ir dukrą Elarą. Kalbėdama apie Aleksandrą kaip tėtį, Greta tikino, kad yra užtikrinta ir drąsiai patiki jam vaikų auklėjimą, kol pati būna išvykusi.

Greta Lebedeva-kazakevič ir Aleksandras Kazakevič / LNK nuotr.

„Aleksandras – nuostabus tėtis, tikrai nemeluoju. Jis nuo pat kūdikystės darė viską, ką dariau ir aš. Ir jeigu manęs paklausia, kai aš kur nors išvykstu, ar nebijau palikti vaikų tik su vyru, tai tikrai ne. Jis puikiai susitvarko, nuostabus tėtis, mylintis ir rūpestingas“, – dalijasi G. Lebedeva-Kazakevič.

Augindama vaikus Greta Lebedeva dirba nuotoliniu būdu, todėl šiuo metu daugiausiai laiko praleidžia namuose su vaikais. Tačiau atskleidžia, kad sportas jų šeimoje artimas jau ir atžaloms. „Mūsų vaikai sportuoja su manimi, mano svoriais pabūna, pratiname nuo mažų dienų pamilti sportą ir mums pakankamai neblogai sekasi tą daryti“, – atskleidžia Greta.

Laida „Šeškinės 20“ – trečiadienį, 20 val., per LNK.