Greta Lebedeva blizgiu bikiniu puošiasi tik užsienyje: „Lietuvoje tokį dėvint visi labai žiūri“

Greta Lebedeva / Asmeninio albumo nuotr.
Greta Lebedeva / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2015-06-15 10:28
AA

Vasara ir bikinis – neatsiejami dalykai. Rubrikos „Žvaigždės bikinis“ viešnia – grupės „Kitokios“ narė Greta Lebedeva. Ji prisipažino, kad bikiniai – jos silpnybė, kuriai, kaip ir naujiems batams, ji tiesiog negali pasakyti NE.

Greta Lebedeva / Asmeninio albumo nuotr.

„Ko jau ko, bet bikinių turiu labai daug – įvairiausių spalvų, modelių: nuo labai paprastų iki išpuoštų svarovskiais. Trumpai tariant, esu maudymosi kostiumėlių ir batų maniakė“, – juokėsi Žmonės.lt kalbinta G.Lebedeva.

Atlikėja pasakojo, kad turėdama daug bikinių jų toli gražu nesukiša gilyn į spintą, o noriai puošiasi vasarą jais visais. „Nežinau, kaip kitoms panelėms, bet man patinka juos keitinėti – vieną dieną raudoną, kitą – žydrą, trečią – juodą. Viskas priklauso nuo nuotaikos“, – teigė pašnekovė.

Greta Lebedeva / Asmeninio albumo nuotr.

G.Lebedeva pasakojo, kad pirmenybę teikia vienspalviams bikiniams, tačiau atviravo, kad jai patinka ir ryškūs bei blizgūs maudymosi kostiumėliai. Tiesa, pastaraisiais Lietuvoje ji puošiasi retai.

„Pirmenybę teikiu paprastesniems vienspalviams bikiniams, nes jeigu apsivelku blizgantį – pliaže visi žiūri (juokiasi). Štai užsienyje mielai dėviu būtent blizgius“, – atviravo mergina.

Greta Lebedeva / Asmeninio albumo nuotr.

Ar moteriai bikinis – svarbus daiktas vasaros garderobe? „Labai svarbus, bet, manau, reikalui esant išsiversčiau ir su vienu – kartais juk būna taip, kad kuris nors vienas maudymosi kostiumėlis tampa mėgstamesnis už kitus ir juo norisi puoštis visada“, – sakė G.Lebedeva.

TAIP PAT SKAITYKITE: Dvi dešimtis bikinių turinti Indrė Burlinskaitė: „Figūra esu patenkinta, tad turiu platų pasirinkimą“

Karolina Meschino Kipre demonstruoja ryškų bikinį ir tobulą figūrą

Jolanta Leonavičiūtė pasipuošė nauju bikiniu – specialiai jai nunertu Brazilijoje

Rubrikoje „Žvaigždės bikinis“ – karštos žinomų moterų nuotraukos su bikiniais (72 nuotr.)
+66