Greta Lebedeva-Kazakevič pagimdė antrą vaiką: „Paskutiniai mėnesiai buvo sunkūs“

Greta ir Aleksandras Kazakevičiai su sūnumi Eldaru / Dariaus Gražio ir Akvilės Razauskienės nuotr.
Greta ir Aleksandras Kazakevičiai su sūnumi Eldaru / Dariaus Gražio ir Akvilės Razauskienės nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-03-25 10:39
AA

Sporto trenerės Gretos Lebedevos-Kazakevič (31) ir imtynininko, buvusio olimpiečio Aleksandro Kazakevičiaus (34) šeimą aplankė gandrai – kovo 25-ąją porai gimė antroji atžala. Pirmagimį sūnų auginanti pora šįkart sulaukė dukros.

Praėjusieji metai nors iš visų ir pareikalavo stiprybės, kai kuriems jie buvo kupini džiugesio bei svarbių įvykių. Seniai apie antrą vaikelį svajojusią Gretos ir Aleksandro Kazakevičių porą 2020-aisiais aplankė puikios naujienos – Greta pastojo. Sūnų Eldarą auginančiai moteriai tai buvo ilgai laukta, maloni žinia.

Šiandien ji pranešė, kad mažasis narys pagaliau atkeliavo į šeimą. Porai Vilniaus universiteto ligoninėje Santaros klinikose gimė kūdikis. Dukrytei tėvai išrinko išskirtinį vardą – pavadino Elara. Naujienomis Greta pasidalijo ir su portalu Žmonės.lt

„Elara gimė kovo 25-ąją. Antra laimingiausia diena gyvenime! Kartu su Aleksandu esam palaiminti – turim ne tik sūnelį, bet ir dukrytę!“ – socialiniame tinkle rašė jau dviejų vaikų mama tapusi Greta.

Greta ir Aleksandras Kazakevičiai / Akvilės Razauskienės nuotr.

Dar likus keletui mėnesių iki vaikelio atėjimo į šį pasaulį, mažametį sūnų auginanti moteris pasakojo, jog antrasis nėštumas iš jos pareikalavo daugiau jėgų, nei pirmasis. 

„Paskutiniai mėnesiai buvo sunkūs, galiu pasakyti tik tiek, kad viskas klostosi ne taip lengvai, kaip tada, kai laukiausi Eldaro“, – Žmonės.lt pasakojo ji.

Kai praėjusių metų rugpjūčio pradžioje Greta pasijuto neįprastai, visi ženklai bylojo apie vaikelį, tad didžiulė nuostaba jos kartu su žinia neaplankė.

Greta ir Aleksandras Kazakevičiai su sūnumi Eldaru / Akvilės Razauskienės nuotr.

„Antrojo vaikučio su Aleksandru labai norėjome, jį planavome bei tikėjome, kad netrukus namuose bėgios dar vienas džiaugsmas. Ir nors didelės staigmenos nė man, nė vyrui tuomet nebuvo – viską nustelbė pasakiškos emocijos!”

Moteris prisiminė, kai tądien, kieme su sūnumi Eldaru esančiam vyrui, kuris darbavosi jų namo sode, ji pribėgo pranešti žinios – jautėsi it ant sparnų.

„Visi apsikabinome, žavinga buvo ne tik Aleksandro, bet ir sūnaus reakcija. Visą tą laiką jis tik ir kartojo kaip laukia, kada namo parsivešime sesę ar brolį. Pilvelį paglostydavo, tiesa, didelio suvokimo iš pat pradžių nebuvo“, – pasakodama istoriją žurnalui „Žmonės“ šypsojosi Greta.

Nepavydėtina pasaulinė situacija šeimai kelė šiek tiek nerimo, tačiau sporto trenerė dar iki gimdymo sakė negatyvioms mintis žalios šviesos nedavusi.

Gretos Lebedevos ir Aleksandro Kazakevičiaus vestuvės (57 nuotr.)
+51