Greta Lebedeva parodė želatina laminuotus savo plaukus: dalijasi natūraliu receptu

Greta Lebedeva / Lukas Balandis / BNS nuotr.
Greta Lebedeva / Lukas Balandis / BNS nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2015-01-26 18:28
AA

Grupės „Kitokios“ atlikėja Greta Lebedeva visada džiaugėsi ilgais plaukais, tačiau mergina į juos investuoja nemažai laiko ir pastangų: atradusi laisvą minutę nevengia pasidaryti ir naminių kaukių, kurioms dažnai dailiosios lyties atstovės pristinga kantrybės.

Šįsyk Greta pirmąkart išbandė naminę plaukų kaukę su želatina ir tikina esanti labai patenkinta rezultatu – anot merginos, jau po pirmojo karto pasimatė džiuginantys rezultatai: plaukai tapo švelnūs, blizgantys, dailiai krentantys.

„Plaukų kaukė su želatina! Rezultatu esu laaaaaabai patenkinta“, – savo gerbėjoms su šypsena rašė Greta, pasidalinusi kaukės receptu bei plaukų nuotrauka po procedūros.

Greta Lebedeva po kaukės su želatina / Asmeninio albumo nuotr.

Gretos Lebedevos išbandyta ir teigiamai įvertinta plaukų laminavimo kaukė su želatina:

1. Užvirk vandenį, leisk jam šiek tiek atvėsti. Stikliniame indelyje 1 valg. šaukštą želatinos užpilk 3 valg. šaukštais šilto, bet ne karšto vandens. Jei tavo plaukai tankūs ir ilgi, tai ingredientų dėk 3 kartus daugiau: 3 valg. šaukštus želatinos užpilk 9 šaukštais vandens. Viską gerai išmaišyk. Nesibaimink, jei želatina prilips prie stalo įrankių, po to ji lengvai nusiplaus. Patarimas: po to, kai viską gerai išmaišysi, indelį su želatina uždenk lėkštute, kad neatvėstų. Po pirmos procedūros turėsi pati pakoreguoti ruošiamo želatinos mišinio kiekį, kad kitą kartą, norėdama laminuoti plaukus, žinotum, kiek mišinio tiksliai reikia tavo plaukams.

2. Kol želatina brinksta, išsiplauk galvą šampūnu, po to dar plaukus pamaitink balzamu ir išskalauk. Plaukus nusausink rankšluosčiu, kad nevarvėtų, bet būtų šiek tiek drėgni.

3. Nuo akimirkos, kai pasigaminai želatinos košelę, turi praeiti maždaug 20 minučių. Dabar patikrink, kaip atrodo želatina. Jeigu ji dar nevisiškai ištirpo, ją galima pašildyti, indelį įstačius į kitą indą su karštu vandeniu ir būtinai nuolat maišant iki vientisos masės.

4. Po to į želatiną įpilk savo mėgstamos kaukės plaukams – pusę valgomojo šaukšto (padauginti nereikėtų, nes efektas gali būti ne toks, kokio lauki). Konsistencija turi panašėti į tirštą grietinę

5. Dabar želatinos mišinį užtepk ant drėgnų plaukų. Pageidautina galvos odos netepti, t.y, pasistengti tepti 1 cm aukščiau nuo plaukų šaknų. Želatininės kaukės užtepimas vyksta greitai, tad ši laminavimo procedūra tau nesudarys jokių sunkumų.

6. Ant plaukų užtepus visą mišinį, ant galvos užsidėk polietileninį maišelį arba specialią maudymuisi skirtą kepuraitę. Iš viršaus galvą dar apvyniok rankšluosčiu ir 10–15 minučių pašildyk ją fenu. Po to, kad laikas neprailgtų, 45 minutes gali skirti namų ruošai ar kitiems savo reikalams.

7. Atėjus laikui, visą želatinos kaukę nuplauk nuo plaukų. Želatina, nusiplaus visiškai lengvai, nes į jos mišinį buvo įmaišytas balzamas.