Greta Lebedeva su mylimuoju Aleksandru Kazakevičiumi – aistringi paplūdimio tinklinio žaidėjai

Greta Lebedeva / Asmeninio albumo nuotr.
Greta Lebedeva / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-08-07 14:15
AA

Paskutinis vasaros mėnuo – puikus laikas pasidžiaugti vasara dar nesuspėjusiems to padaryti, padailinti kūno linijas sportuojant gamtoje. Grupės „Kitokios“ narė, fitneso trenerė Greta Lebedeva ir jos mylimasis, imtynininkas, olimpietis Aleksandras Kazakevičius – aistringi aktyvaus laisvalaikio mėgėjai.

Vos tik turėdami galimybę, jiedu stengiasi kuo daugiau pajudėti. „Važinėjame dviračiais, vaikštome po parkus“, – Žmonės.lt sakė Greta.

Pora vasarą itin mėgsta pamėtyti ir tinklinio kamuolį. Nesvarbu, ar būtų kur prie ežero, ar paplūdimyje, ar net miesto centre. Jei tik randa tam pritaikytas aikšteles – nevengia sužaisti smagią partiją.

Greta Lebedeva / Asmeninio albumo nuotr.

„Labai mėgstame tinklinį. Ypač aš“, – pasakojo Greta. Ji prisipažino net ketverius metus žaidusi tinklinį už mokyklos komandą. Tiesa, ne paplūdimio, o salės.

„Aleksandras taip pat prijaučia šiam sportui. Kadangi esame ne kartą žaidę ir kartu, ir atskirai – mūsų pajėgos apylygės“, – linksmai kalbėjo ji.

Šeštadienį jiedu kartu planavo apsilankyti Palangoje vykusiame paplūdimio tinklinio turnyre, tačiau paskutinę minutę Gretai teko keisti planus – čia atvyko tik Aleksandras. Drauge su sporto pasaulio žvaigždėmis jis išbandė savo jėgas žaidime.

Greta Lebedeva / Asmeninio albumo nuotr.

Tarp dalyvių buvo galima sutikti kovos menų trenerį Jordaną Poškaitį, krepšininkes Dainą Gabalytę ir Liną Pikčiūtę, krepšinio trenerį Kazį Maksvytį, „Neptūno“ komandos direktorių Osvaldą Kurauską.

Šeštadienį sportininkai susirungė šalia baro „Drama Beach Bar“, renginį organizavo klinika „Grožio chirurgija“. Tinklinio turnyrą stebėjo ir nugalėtojus apdovanojo plastinės chirurgijos gydytojas bei vienas iš klinikos įkūrėjų Vygintas Kaikaris.

Daugiau akimirkų iš paplūdimio tinklinio turnyro:

Palangoje sporto žvaigždės žaidė paplūdimio tinklinį (20 nuotr.)
+14