Grožio formulė pagal... Gretą Mikalauskytę

Greta Mikalauskytė / Gusto Scinsko nuotrauka
Greta Mikalauskytė / Gusto Scinsko nuotrauka
REMIGIJA PAULIKAITĖ
Šaltinis: Žmonės
2022-08-17 10:58
AA

„Man labai svarbu švari, skaisti veido oda, sveikas ir tvirtas kūnas – graži, sveika visuma. O naudojant dekoratyvinę kosmetiką norisi atrodyti kuo natūraliau: su makiažu, bet lyg be jo“, – šypsodamasi sako grožio konkursų nugalėtoja Greta Mikalauskytė (29).

KASDIENĖ RUTINA. Reguliariai lankausi pas kosmetologę atlikti veido odos procedūrų. Ji man parenka ir kosmetiką. Neseniai pakeičiau visas veido priežiūros priemones. Ryte naudoju „Collin“ veido dulksną, „Sesderma Azelac“ spindesio suteikiantį fluidą. Jei būnu su makiažu, vakare jį nuvalau „Cell Fusion C“ miceliniu vandeniu. Vakare man būtinas „Obagi Medical“ serumas su vitaminu B3 ir „Sesderma Azelac“ drėkinamasis kremas.

KAI NORISI RYŠKIAU. Dekoratyvinės kosmetikos turiu tik tiek, kad galėčiau greitai paryškinti veido bruožus. Daugiausia tai – natūralūs lietuviški „Uoga Uoga“ produktai. Ypatingomis progomis naudoju šios kompanijos švytėjimą suteikiančią makiažo bazę „Comet Tail“.

Paskui ateina eilė mineralinei pudrai su gintaru „Bubbles“. Taip pat naudoju šio ženklo skaistalus „Peachy“, kontūravimo priemonę „Beach Mode“. Mano blakstienų tušas – irgi „Uoga Uoga“. Na, o vienintelis dalykas, kurį naudoju lūpoms, tai „Beautydrugs“ naktinė kaukė.

Mano antakiais rūpinasi vizažistė Neringa Čiukinienė, jokio papildomo produkto jiems paryškinti nenaudoju. Į Neringą kreipiuosi ir kai prireikia šventinio makiažo.