Griausmingo „Freaks on Floor“ koncerto nepraleido ir kviestiniai svečiai, tarp jų – Šorena

Šorena Janiašvili / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Penktadienio vakarą menų fabrike „Loftas“ griaudėjo rokeriška dvasia. Čia miniai gerbėjų koncertą surengė „Freaks on Floor“, sostinėje grupė pristatė savo naują, jau ketvirtąjį albumą „Waves“. Pasiklausyti jų muzikos atvyko ir būrys garsių svečių. Tarp jų – muzikantai, TV laidų vedėjai.

Minioje linksminosi ir dainininkė Šorena Džaniašvili. Į koncertą ji atvyko su į Lietuvą iš Gruzijos atvykusiomis draugėmis.

„Jau daug metų esu „Freaks On Floor“ gerbėja, jie man patinka nuo pat pirmų dienų. Labai myliu šią grupę, gerbiu ir stengiuos nepraleisti nei vieno pasirodymo. Turiu ir visus albumus, todėl jų koncertas man – šventė“, – 15min sakė Šorena.

Šorena Janiašvili / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Apskritai roko muzika jai itin artima, atlikėja jau kurį laiką ir pati gerbėjus džiugina muzikine programa „Shorena Rocks!“. „Rytoj pati koncertuosiu, o čia atėjau pasikrauti tos teigiamos energijos, kurią skleidžia „Freaks On Floor“. Tikiu, pasirodymas patiks ir mano draugėms, joms tikrai pasisekė, kad galėjo išvysti šią nuostabią grupę gyvai“, – sakė Šorena.

Šorena Janiašvili / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šorena Janiašvili / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Gerbėjų minioje buvo galima pamatyti ir daugiau žinomų veidų. Specialioje VIP ložėje linksminosi „G&G Sindikato“ narys Donatas Juršėnas-Donciavas, muzikos vadybininkas Justas Čekuolis, dainininkas „ba.“.

Koncerto nepraleido ir žurnalistas Edmundas Jakilaitis su vaikais, humoristas, laidų vedėjas Paulius Ambrazevičius, laidų vedėjos Vlada Musvydaitė, Aistė Stonytė su vyru Dariumi Budzinausku, garsenybių kirpėjas Valerijus Gigevičius.

Šorena Janiašvili / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Kone dviejų valandų pasirodyme „Freaks On Floor“ pristatė tiek naujas dainas, tiek daugeliui puikiai pažįstamus savo hitus.

TAIP PAT SKAITYKITE: „Freaks on Floor“ Vilniuje užkūrė rokerišką pirtį – miniai gerbėjų pristatė naują albumą

„Freaks on Floor“ koncertas Vilniuje (35 nuotr.)
+29

Skaitykite daugiau