Griūva Donaldo Trumpo jaunesniojo santuoka

Donaldas Trumpas jaunesnysis (dešinėje) su tėvu Donaldu Trumpu ir pamote Melania Trump / „Scanpix“ nuotr.
Donaldas Trumpas jaunesnysis (dešinėje) su tėvu Donaldu Trumpu ir pamote Melania Trump / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-03-15 15:46
AA

Trumpų šeimoje – krizė. Kaip praneša „Page Six“, griūva JAV prezidento Donaldo Trumpo vyriausio sūnaus Donaldo Trumpo jaunesniojo (40) santuoka su Vanessa Trump (40). Pasak šeimos bičiulių, pora siekia skyrybų.

Donaldas ir Vanessa susituokė 2005-ųjų lapkritį. Kartu jiedu turi penkis vaikus.

Nors pora dar oficialiai neišsiskyrė, pasak jų bičiulių, Donaldas ir Vanessa gyvena visiškai atskirus gyvenimus. Anot neįvardytų šaltinių, skyrybų dokumentus teismui juodu pateiks jau visai netrukus.

Trumpų šeimos atstovas spaudai atsisakė komentuoti šią žinią. Pasak „Page Six“, jų užklausą Trumpų atstovas spaudai ignoruoja jau kelias dienas.

Vanessa Trump ir Donaldas Trumpas jaunesnysis / „Scanpix“ nuotr.

„Jau ilgą laiką jų santykiuos buvo problemų. Pora tikėjosi, kad pavyks išbūti kartu visos prezidento kadencijos laikotarpiu, bet jiems darosi vis sunkiau išspręsti asmenines problemas. Jo niekada nėra šalia“, – pasakojo Trumpų bičiuliai.

Kol D.Trumpas eina JAV prezidento pareigas, „Trump Organization“ vadovauja Donaldas jaunesnysis ir jo brolis Ericas. „Donaldas labai daug keliauja ir tai tik paaštrina problemas. Vanessa yra atsidavusi motina, bet ji labai vieniša“, – toliau pasakojo poros draugai.