Grožio formulė pagal Aistę Pilvelytę: „Sportas man – lyg antras kvėpavimas“

Aistė Pilvelytė
Aistė Pilvelytė
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-06-04 08:00
AA

„Mano grožio salonas – tai sporto klubas! – juokiasi dainininkė Aistė PILVELYTĖ (38). – Sportas man – lyg antras kvėpavimas, gyvenimo džiaugsmas.“

Sportas. Nuo septyniolikos metų lankausi sporto klube. Užsiimu kalanetika, joga, mėgstu anticeliulitinę mankštą, bet svarbiausios man – ištvermės reikalaujančios grupinės treniruotės. Jei noriu formuoti kurią nors kūno dalį, einu padirbėti atskirai. Sportuoju labai seniai, man net siūlė vesti treniruotes! Svarsčiau: o gal? Bet jeigu tam atsiduočiau, nukentėtų muzika.

Mityba. Jei viską valgysi ir sportuosi, svoris nekris. Pagrindinis dalykas – normuoti maistą. Stengiuosi maitintis 5–6 kartus per dieną mažomis porcijomis. Bet ne visuomet pavyksta, prisipažinsiu, šiuo klausimu esu silpna... Į kraštutinumus nepuolu, tik kiaulienos atsisakiau, bet jei gamtoje su draugais kepame šašlykus, nieko nenutinka kartą metuose jos paragavus.

Grožio salonas. Nesu dažna grožio salonų lankytoja: manasis – namuose. Viską moku daryti – ir pedikiūrą, ir manikiūrą. Žinoma, keletą kartų per metus visgi nueinu į saloną.

Plaukai. Šiuo metu 3–4 tonais pamažu šviesinu plaukus ir dabar esu kaštanka! Atėjo laikas, kai nebenoriu būti juoda. Norisi įdomios rudos – riešuto – spalvos. Žinoma, galėjau nusipirkusi dažų ir pati namuose nusišviesinti, bet šį darbą patikėjau profesionalams, – juoda spalva taip įsigėrusi, kad žingsnis po žingsnio tenka šviesinti plaukus. Jei būtų panaikinę spalvą ir perdažę, būtų labai jiems pakenkę. Visi sako, kad ruda man tinka, bet pati kol kas nepripratau – vis dar keista į save žiūrėti veidrodyje, tas atspalvis labai sušvelnino veido bruožus. Ilgus savo plaukus puoselėju: ir ampulytę „Phyto“ serumo įtrinu, ir japonišką kolageną iš „jasaja.lt“ geriu – tai fantastiškas dalykas odai, plaukams, nagams, sąnariams! Šampūnus ir balzamus naudoju iš profesionalams skirtos I.C.O.N. linijos.

Oda. Mano atradimas – „Novexpert“, „Medik8“ ir „Exuviance“ kremų linijos. Prieš tepdama kremą, būtinai naudoju hialurono esenciją, dar papildomai – peptidus.

Makiažas. Atradau amerikiečių dekoratyvinę kosmetiką. Patinka „Mac“ šešėliai, „Shiseido“ ir „Jane Iredale“ pudra.

Kvepalai. Turiu stebuklingus kvepalus – kaip juos vadinu. Ne kartą pasiviję manęs klausė, kuo kvepinuosi. Įdomiausia, kad parduotuvėje tokių neužuosi – jie nekvepia, aromatas atsiskleidžia tik ant odos. Kokie? Paslaptis. Taip pat labai geras „Maison Francis Kurkdjian Paris“ aromatas „Baccarat Rouge 540“. Daug dėmesio skiriu kvapams – namuose viskas turi kvepėti, mėgstu žvakes, purškiklius, patinka medžio aromatai, ambra, pačiuliai.

5 GROŽIO BŪTINYBĖS

Gyventi su daina ir daug šypsotis.

Blogas mintis ginti lauk ir žiūrėti į viską pozityviai.

Kruopščiai prižiūrėti odą.

Sportuoti.

Gerti daug vandens.