Grožio formulė pagal Anželą Adamovič-Gečienę: „Prižiūrėti save – būtina“

Anžela Adamovič-Gečienė/Asmeninio archyvo nuotr.
Anžela Adamovič-Gečienė/Asmeninio archyvo nuotr.
Gabrielė Valaitytė
Šaltinis: „Žmonės“
2019-09-30 08:00
AA

„Grožio procedūras mėgstu, tačiau joms reikia laiko – atliekant paskubomis, jos neteikia malonumo, tačiau suprantu, kad prižiūrėti save – būtina“, – sako dainininkė Anžela Adamovič-Gečienė (32).

RITUALAI. Beveik kiekvieną dieną tenka dažytis, todėl būtina odą gerai nuvalyti ir pamaitinti, uždėti kaukę.

PLAUKAI. Jų priežiūrai nieko ypatingo nedarau, išplaunu su šampūnu – dažniausiai „Arganmer“ ar „L’Oréal Professionnel“ – ir pamaitinu tų pačių prekių ženklų kaukėmis. Kai matau, kad plaukai labai išsausėję, naudoju „The Organic Pharmacy“ aliejuką. Jeigu dieną niekur neinu, aliejuką ant plaukų laikau visą parą.

VEIDO ODA. Naudoju lakštines kaukes su hialuronu. Mėgstamiausi prekių ženklai: „Ecooking“, „The Organic Pharmacy“, „Biocell“, „Ellame“, „Gemology“, „Kocostar“. Kaukes naudoju ir veido odai, ir paakiams, ir lūpoms. Stebiu savo odą – jeigu ji nuvargusi, naudoju ir serumus, kremus. Mėgstu nusivalyti „Zeroid“ putomis arba „Clinians“ šveitikliu. Pamaitinu „Sothys“, „Ecooking“, „Bioderma“ kremais. Paakius tepu „Eucerin“ vitamino C serumu.

Laidoje „9 klausimai“ – atlikėja Anžela Adamovič / Gedmanto Kropio nuotr.

Pas kosmetologus lankytis taip pat tenka, tiesa, tai darau retai. Pastarąjį kartą man atliko procedūrą „Jet Peel“ – ji daroma aparatu prie odos net nesiliečiant, bet išvaloma labai giliai.

DANTYS. Balinu kapomis. Tam skirtas specialus gelis, ant dantų laikomas pusantros valandos. Tai daryti geriausia vakare, nes vėliau negalima nei valgyti, nei gerti. Tokią procedūrą reikia atlikti kasdien visą savaitę ir tai kartoti kas pusantrų metų.

MITYBA. Pastaruoju metu valgau, kas po ranka ir ką spėju suvalgyti, nors patinka sveika mityba. Maistą perkame visai savaitei. Dažniausiai žinau, ką pirkti ir ką ruošiu, todėl valgymo įpročiai gimus sūnui beveik nepakito. Prieš nėštumą mityba galbūt buvo šiek tiek sveikesnė, nes šiuo metu negaliu daug laiko skirti maistui gaminti, todėl pasitaiko ir čipsų, ir kitokio greitojo maisto...

SPORTAS. Sportuoti nepavyksta, bet to labai pasiilgstu, todėl pasitaikius progai keletą pratimų padarau namuose.

KVEPALAI. Daug metų kvepinausi tik „Versace“ kvepalais. O dabar kvepalų turiu daug skirtingų, tad renkuosi pagal nuotaiką: vakare – sodresnius, dieną – švelnesnius, gaivesnius.

KOSMETIKA. Makiažą darausi pati, tačiau ypatingomis progomis kreipiuosi į profesionalus. Dažniausiai naudoju „Paese“, MAC, „Make Up For Ever“, NYX kosmetiką. Vieno mėgstamiausio prekių ženklo neturiu, man svarbiausia, kad patiktų spalva. Makiažo pagrindo nesirenku per sauso ar per riebaus. Taip pat svarbu, kad jis gerai maskuotų. Šiuo metu naudoju MAC. Lūpų dažus mėgstu „Paese“, „Kryolan“, „Kiko“, „Gosh“ arba NYX. Tačiau dažnai juos keičiu, rūpi išbandyti naujoves.

5 grožio būtinybės:

Gerai nuvalyta oda.

Nude spalvos lūpų pieštukas.

Antakių šešėliai.

Antakių kondicionierius.

Nude spalvos akių šešėliai.