Grožio formulė pagal Gretą Bitinaitę: „Stengiuosi visada rasti laiko sau“

Greta Bitinaitė/ A. Kiršnytės nuotr.
Greta Bitinaitė/ A. Kiršnytės nuotr.
Eglė Užkuraitė
Šaltinis: „Žmonės“
2019-10-28 08:00
AA

„Stengiuosi visada rasti laiko sau. Bent jau pasilepinti veido kauke ar apsilankyti pas masažuotoją. Man tai svarbu ir labai reikalinga“, – sako grožio specialistė, tinklaraštininkė Greta Bitinaitė (25).

RITUALAI. Kokybiškas miegas ir ilgi, skanūs pusryčiai lovoje su kava yra mano kone kasdienis ryto ritualas, kurį drąsiai galiu pavadinti ir grožio ritualu. Kai rytais nereikia niekur skubėti ir visą laiką galiu skirti tik sau, jaučiuosi graži ir pailsėjusi.

VEIDO ODA. Daugiausia dėmesio skiriu odos priežiūrai, nes tuomet ir lengvas dienos makiažas atrodo puikiai. Kiekvieną dieną naudoju „Kiehl’s“ veido kosmetiką – tai mano mėgstamas prekių ženklas, išpildantis visus lūkesčius. Nė nepamenu dienos, kai rankose nelaikiau „Kiehl’s“ drėkinamojo veido kremo „Ultra Facial“.

KOSMETIKA. Su laiku atradau kosmetiką, kuri man tinka ir patinka, todėl stalčiuje guli tik mėgstamiausios kosmetikos priemonės. Kasdieniam makiažui naudoju atspalvį suteikiantį „Lumene“ CC veido kremą, o jei kurią dieną laukia ypatinga proga – „Estée Lauder Double Wear“ kreminę pudrą. Taip pat esu atradusi „Jane Iredale“ kosmetiką, jos mineralinei pudrai ir skaistalams „PurePressed Blush, Flawless“ skirčiau dešimt balų. Lūpų pabrėžti nemėgstu, todėl renkuosi MAC lūpų pieštukus: „Stone“, „Whirl“. Mėgstamiausio akių tušo neturiu, juos nuolat keičiu.

KVEPALAI. Nors kvepalai man svarbūs, jų kolekcijos neturiu – nemėgstu kiekybės. Šiuo metu kvepinuosi atsitiktinai Barselonoje pirktais „DROPS by Toni Cabal Oriental Chocolate“ – labai stiprus kvapas, suteikiantis pasitikėjimo. Na, o „Givenchy L’Interdit“ visada sulaukia komplimentų.

PLAUKAI. Pastaruoju metu jiems skiriu tikrai mažiau dėmesio. Nuolat šviesindama, plaukus esu išvarginusi, todėl dabar jie labai sausi. Reguliariai kerpuosi galiukus ir, kiek įmanoma, dažau mažiau. Stengiuosi plauti tik kas tris dienas, o po kiekvieno plovimo naudoju kaukę. Džiaugiuosi, kad tikrai sąžiningai vartoju plaukams skirtus vitaminus. Esu tikra, kad tik dėl jų plaukai lengviau išgyveno šviesinimo laikotarpį.

MANIKIŪRAS. Jis tikriausiai jau tapo mano vizitine kortele: nagai visuomet trumpi, kvadrato formos ir padengti juodu laku – kitaip jaučiuosi kaip nuoga. Kombinuotą manikiūrą darausi kas tris savaites.

MITYBA. Priklauso nuo nuotaikos: vieną dieną ji gali būti griežtesnė, kitą – laisva, kai pusryčiams suvalgau „Napoleono“. Tikrai mėgstu pažaisti su mityba, nors, jeigu ji švaresnė, kūnas už tai padėkoja. Visgi stengiuosi savęs nesprausti į rėmus ir palaikyti gražius santykius su maistu. Labai mėgstu saldumynus ir leidžiu sau jais pasilepinti. Kitaip prarasčiau džiaugsmą ir būčiau susiraukusi. Skani kava ir desertas man yra nuostabus duetas dienos pradžiai.

SPORTAS. Mano meilė saldumynams yra akivaizdi, todėl skirti dėmesio sportui privalau. Renkuosi grupines „Get Fit“ arba „Už 7 Marių“ treniruotes, suteikiančias energijos ir pozityvumo. Po jų visada namo važiuoju su šypsena.

5 grožio būtinybės:

Laikas sau.

Pusryčiai.

Spindinti oda.

Didelis ir jaukus megztinis.

Juodas nagų lakas.