Grožio formulė pagal Gretą Mikalauskytę: svarbiausi – keli akcentai

Greta Mikalauskytė / Gusto Scinsko nuotr.
Greta Mikalauskytė / Gusto Scinsko nuotr.
REMIGIJA PAULIKAITĖ
Šaltinis: Partnerio inicijuotas turinys
2022-09-06 11:01
AA

„Man labai svarbu švari, skaisti veido oda, sveikas ir tvirtas kūnas – graži, sveika visuma. O naudojant dekoratyvinę kosmetiką norisi atrodyti kuo natūraliau: su makiažu, bet lyg be jo“, – šypsodamasi sako grožio konkursų nugalėtoja Greta Mikalauskytė (29).

KASDIENĖ RUTINA. Reguliariai lankausi pas kosmetologę atlikti veido odos procedūrų. Ji man parenka ir kosmetiką. Neseniai pakeičiau visas veido priežiūros priemones.

Ryte naudoju „Collin“ veido dulksną, „Sesderma Azelac“ spindesio suteikiantį fluidą. Jei būnu su makiažu, vakare jį nuvalau „Cell Fusion C“ miceliniu vandeniu. Vakare man būtinas „Obagi Medical“ serumas su vitaminu B3 ir „Sesderma Azelac“ drėkinamasis kremas.

KAI NORISI RYŠKIAU. Dekoratyvinės kosmetikos turiu tik tiek, kad galėčiau greitai paryškinti veido bruožus. Daugiausia tai – natūralūs lietuviški „Uoga Uoga“ produktai.

Natūrali makiažo bazė „Uoga Uoga“ / Gamintojo nuotr.

Ypatingomis progomis naudoju šios kompanijos švytėjimą suteikiančią makiažo bazę „Comet Tail“. Paskui ateina eilė mineralinei pudrai su gintaru „Bubbles“. Taip pat naudoju šio ženklo skaistalus „Peachy“, kontūravimo priemonę „Beach Mode“. Mano blakstienų tušas – irgi „Uoga Uoga“. Na, o vienintelis dalykas, kurį naudoju lūpoms, tai „Beautydrugs“ naktinė kaukė.

Mano antakiais rūpinasi vizažistė Neringa Čiukinienė, jokio papildomo produkto jiems paryškinti nenaudoju. Į Neringą kreipiuosi ir kai prireikia šventinio makiažo.

NEATSIEJAMA VISUMA. Subalansuotas maistas, judėjimas, poilsis yra neatsiejama visuma, nuo kurios priklauso savijauta ir išvaizda. Bent vienam sraigteliui sušlubavus, stoja visas procesas.

Kai šiemet labai suprastėjo veido oda, pradėjusi ieškoti priežasčių sužinojau, kad mano organizmas netoleruoja laktozės. Atsisakius produktų su laktoze, veido odos būklė pradėjo gerėti. Tai tik įrodo, kad vien kremai stebuklo nepadarys, bet prie jo kūrimo prisidėti gali.

Man itin svarbu kiekvieną dieną valgyti sąžiningus pusryčius, pietus ir vakarienę. Labai vėlai vakare stengiuosi nevalgyti, kad ryte nesijausčiau apsunkusi, prastos nuotaikos. Žinoma, svarbu gerti pakankamai vandens. Tik tai man vis dar sunkiai sekasi.

Kūnui ir sielai stiprybės taip pat suteikia kasdienis sportas. Man patinka bėgti krosą, o atradimu tapo pilateso treniruotės namuose.