Grožio formulė pagal Justę Žičkutę: „Televizijos grimas mane daro nepanašią į save“

Justė Žičkutė
Justė Žičkutė
REMIGIJA PAULIKAITĖ
Šaltinis: „Žmonės“
2019-04-01 08:00
AA

„Televizijos grimas mane daro nepanašią į save. Būti su ryškiu makiažu nesmagu, todėl pasibaigus „KK2“ pirmiausia jį nusivalau“, – prisipažįsta televizijos ir radijo laidų vedėja Justė ŽIČKUTĖ (24).

VEIDAS. Laikausi taisyklės veido odos priežiūrą patikėti kosmetologei. Mane labai atgaivina profesionalus rūgštinis odos valymas. Ryte veidą tepu kompanijos „Pevonia Botanica“ žaliuoju kremu, neturinčiu parabenų, alkoholio, mineralinių aliejų, dažiklių, kvapiklių. Nakčiai – drėkinamuoju geliu „Exuviance“. Gal jau porą metų ryte ir vakare naudoju tą patį, kompanijos „Sesderma“, makiažo valiklį ir bemuilį prausiklį.

MAKIAŽAS. Kasdien tik šiek tiek paryškinu bruožus. Esu ištikima kreminei pudrai „Make Up For Ever“. Taip pat naudoju mineralinę pudrą „Gosh“. Mano blakstienos natūraliai ilgos, todėl joms padažyti renkuosi paprasčiausią tušą, šiuo metu tai – „Lancôme“. Antakiams prieš porą metų buvo atlikta mikropigmentacija. Tuo džiaugiuosi – dažnai moterys rašo norėdamos sužinoti, kokia mano dailių antakių paslaptis. Kasdien lūpas patepu tik vazelinu arba perregimu lūpdažiu, dabar turiu „NYX“. Taip pat turiu labai patinkančio atspalvio „Max Factor“ lūpų blizgį „Colour Elixir Cushion“, dovanotą sesers.

PLAUKAI. Laikausi griežtos taisyklės kas tris mėnesius juos patrumpinti. Neseniai išbandžiau plaukus tiesinančią procedūrą keratinu. Deja, jau ilgiuosi savo natūraliai banguotų susivėlusių plaukų. Kūnui ir plaukams dažnai naudoju „Margaritos“ kosmetiką. Taip pat kartais namie pasidarau natūralias kaukes.

MAISTAS. Buvo laikas, kai svėriau dešimčia kilogramų daugiau nei šiandien. Esu valinga – pradėjau valgyti tiksliai kas tris valandas, sumažinau maisto porcijas, atsisakiau saldumynų, bėgiojau krosą, ir nepageidaujamas svoris ištirpo. Daugiau kaip pusmetį visai nevartoju alkoholio. Kurį laiką negėriau ir kavos. Dabar kartais jau išgeriu puodelį – pasidarau šventę. Pagrindinis mano maistas – daržovės, vaisiai, riešutai, mėsa. Stengiuosi valgyti sąmoningai, galvodama, ką dedu į burną. Žinau, kad jei sau leisčiau viską, atrodyčiau visiškai kitaip...

SPA. Su draugu mėgstame savaitgalius leisti Palangoje, Birštone, Druskininkuose. Nesu didelė pirčių mėgėja, bet jis man kartais ir namie surengia SPA seansą: padaro masažą su medumi, kvapų terapiją. Masažai – puiku, man ypač patinka gana stiprūs Tailando – jie atliekami paliečiant gilesnius raumenis.

JOGA. Džiaugiuosi atradusi aštangajogą. Ten daug pratimų, reikalaujančių lankstumo, o mano kūnas tai gali. Patinka, kad ši joga stiprina giliuosius raumenis. Džiaugiuosi du sykius per savaitę po pusantros valandos galėdama pabūti su savimi.

BENDRAVIMAS. Daugiau laiko ir pinigų skiriu vidinio, o ne išorinio grožio puoselėjimui. Man labai svarbus bendravimas su žmonėmis, kurie supranta ir įsiklauso. Neseniai lankiau grupinius psichoterapijos seansus. Ten pamačiau, kiek visokių problemų žmonės turi! Man svarbu save suprasti, nes pastebėjau, kad kai pati nesusitvarkau, akivaizdžiai blogėja santykiai su kitais.

5 GROŽIO BŪTINYBĖS

Labai tvarkingai sušukuoti plaukai.

Tailando masažai.

Kokybiškas ir skanus maistas.

Laikas sau, kai iš viešumos pasitraukiu į vienatvę.

Motyvacija, kurią teikia įkvepiantys žmonės, knygos, filmai, laidos.