Grožio formulė pagal Justiną Gafarovaitę: su makiažo priemonėmis susipažino dar vaikystėje

Justina Gafaro / Asmeninio albumo nuotr.
Justina Gafaro / Asmeninio albumo nuotr.
Grytė Liandzbergienė
Šaltinis: Žmonės
2018-10-08 09:00
AA

Su grožio priemonėmis Justina GAFAROVAITĖ (26) susipažino vaikystėje – vyresnioji sesuo mėgdavo padažyti jaunėlę. Ji ir paskatino susidomėti kosmetika, o hobis netrukus tapo darbu: Justina jau septynerius metus profesionaliai daro makiažą ir vadovauja savo grožio studijai „Gafaro“.

Veido oda. Atsikėlusi ryte pirmiausia nuprausiu veidą švelniu „L’Occitane Aqua Réotier“ prausikliu. Tuomet atgaivinu odą „Novexpert“ toniku su hialurono rūgštimi ir sudrėkinu „Gemology“ kremu mišriai odai. Bent dešimt minučių palaukiu, kol susigers, – per tą laiką gaminu pusryčius ar vedžioju šunį, nes jei neleisiu įsigerti, priemonės nespės suveikti. Tuomet imuosi dieninio makiažo. Mano darbo diena ilga: keliuosi šeštą ryto, namo grįžtu devintą vakaro, tad makiažas turi išsilaikyti visą dieną – negaliu dažnai bėgioti prie veidrodžio jo pasitaisyti. Todėl naudoju ilgai išliekantį makiažo pagrindą „Dior Forever Undercover“: jis matinis, labai gerai maskuoja, bet yra lengvas. Pavargusiems paakiams šviesinti naudoju tos pačios linijos maskuoklį. Makiažą sutvirtinu biria pudra „Coty Airspun“, kurią pirkau Holivude mokydamasi grimo meno. Šią pudrą išsirinkau pagal mėgstamiausios blogerės Tati rekomendacijas: produktas puikus ir kainuoja apie 8 dolerius, o Lietuvoje tokios kokybės pudra kainuoja apie 40 eurų. Kasdien neturiu laiko kontūruoti veido, tad skruostams parausvinti pasitelkiu vienintelį produktą – „Mac“ bronzantą. O jei reikia, naudoju YSL kontūravimo priemones – daugelis mano mokinių irgi jas renkasi, nes su jomis galima gražiai nusipiešti naują nosį net ir tuomet, jei nemoki gerai dažytis.

Akys. Pamėgau rusvą „Lancôme“ antakių pieštuką – jis automatinis, labai plonas, su šepetėliu. Juodaplaukėms rekomenduočiau rinktis trimis tonais šviesesnį antakių pieštuką, blondinėms – trimis tonais tamsesnį. Dievinu „Dior“ šešėlių paletę „Backstage“: ten sudėti populiariausi rudi atspalviai, naudojami modelių makiažui, su jais neįmanoma suklysti. Į akių kontūro pieštukus daug neinvestuoju – puikiai tinka rudas „Maybelline“. Blakstienas šiuo metu esu prisiauginusi: man taip patogiau, nes maniškės natūralios nėra nei ilgos, nei tankios. Kai neturiu priaugintų, padažau jas moterų mėgstamu „Lancôme Hypnose“ tušu. Tinka ir „Dior Star“: jis suteikia dramatišką prilipdytų blakstienų efektą.

Lūpos. Kasdien pakanka „Armani“ balzamo: tepamas jis atrodo permatomas, bet nuo lūpų pakeičia spalvą ir parausvėja. Jei reikia pasidažyti ryškiau, nerasčiau nieko geresnio už „Maybelline SuperStay Matte Ink“ skystus lūpų dažus. Jais pasidažius galima drąsiai valgyti ir gerti – nenusivalys, o vakare juos geriausia pašalinti virtuvės aliejumi.

Plaukai. Pagrindinė mano plaukų priežiūros priemonė – aliejus „Huile de Leonor Greyl“. Juo pasitepu plaukus eidama miegoti, ir jie išlieka gražūs ir sveiki.

Kvepalai. Jų turiu gal dvidešimt buteliukų, bet rudenį labiau linkstu prie stipresnių. „Numeris vienas“ – Francio Kurkdjiano „Baccarat Rouge 540“.

5 GROŽIO BŪTINYBĖS:

Odos valymas.

Geriamasis vanduo.

Tvarkingas manikiūras.

Žalieji kokteiliai rytais.

Balansas visur: darbas ir poilsis turi eiti kartu.