Grožio formulė pagal Justiną Rudokę: „Mėgstu moterišką įvaizdį“

Justina Rudokė / Asmeninio albumo nuotr.
Justina Rudokė / Asmeninio albumo nuotr.
JŪRATĖ RAŽKOVSKYTĖ
Šaltinis: „Žmonės“
2019-12-16 08:00
AA

Aktoriaus, režisieriaus Ramūno Rudoko žmona Justina Rudokė (23) neslepia, kad dažniausiai komplimentus girdi iš savo vyro, ir ją tai labai džiugina: „Komplimentai motyvuoja ir teikia pasitikėjimo. O moteris, kuri daug šypsosi, pasitiki savimi ir spinduliuoja teigiamas emocijas, visada pritraukia žvilgsnius.“

RYTAS. Diena prasideda nuo karštų mylinčio ir mylimo vyro bučinių, prieš jam išeinant į darbą, ir dar vienos saldaus miego valandos, kol atsikels sūnus. Tai – mano puikios nuotaikos užtaisas visai dienai!

KŪNO FORMOS. Nėštumo metu nevalgiau už du. Stengiausi maitintis kiek įmanoma sveikiau, subalansuotai. O naktinėms greitojo maisto užgaidoms leisdavau išsipildyti kartą per mėnesį. Todėl nepriaugau itin daug svorio – tik apie 15 kilogramų. Pagimdžius per porą savaičių jie ištirpo. Tačiau, žinoma, dėl odos ir kūno stangrumo reikia nuolat dirbti.

SPORTAS. Jį buvau pamiršusi gal net porą metų. Neskaičiuoju trumpų periodų, kai atsiradus motyvacijai nubėgdavau į sporto klubą, o paskui – vėl mėnesio pertrauka. Džiaugiuosi, kad jau apie tris mėnesius stengiuosi reguliariai sportuoti. Kelis kartus per savaitę tai darau su trenere – ji padeda laikytis plano ir pratimus atlikti tinkamai. Sportas ne tik gražina kūno formas – gerėja ir emocinė būsena. Dabar kiekviena treniruotė man teikia malonumą.

MITYBA. Labai mėgstu gaminti, būdama virtuvėje atsipalaiduoju. Turbūt tai net galėčiau pavadinti didžiausiu savo hobiu. Tiesa, dėl šio pomėgio nukenčia sveika gyvensena, nes ant mūsų šeimos stalo netrūksta įvairių tradicinių patiekalų, tokių kaip kotletai ar kibinai. Bent kelias dienas per savaitę stengiamės maitintis sveikai, visgi dažniausiai valgome daug ir kaloringai.

VEIDO ODA. Stengiuosi leisti odai pailsėti nuo dekoratyvinės kosmetikos – ją naudoju tik tada, kai tikrai noriu atrodyti gražiai. O kasdien renkuosi pamėgtus „Kiehl’s“ veido priežiūros produktus: dieną pradedu su „Hydro-Plumping“ drėkinamuoju serumu ir „Skin Rescuer“ kremu. Šie produktai – mano favoritai: sudrėkina ir paruošia veido odą visai dienai. Vakare naudoju tos pačios linijos prausiklį.

MANIKIŪRAS. Neturiu tokios procedūros, be kurios neįsivaizduočiau savo gyvenimo. Tačiau tvarkingas manikiūras ir pedikiūras man yra prioritetas.

LŪPOS. Be lūpų dažų galiu išgyventi. Juos naudoju tik specialiomis progomis, o kasdien lūpas drėkinu paprastu balzamu. Tai ypač svarbu šaltuoju sezonu.

PLAUKAI. Dar niekada nebuvau jų visiškai nusitrumpinusi – dažniausiai tik galiukus pakerpu. Jau kelerius metus man patinka balayage dažymas. Kas kelis mėnesius atlieku ir plaukų botokso procedūrą, tada jie tampa šilkiniai. Plaukus plaunu kasdien, nes yra linkę riebaluotis. Šiuo metu naudoju „Miracle Oil Tea Tree“ šampūną ir kondicionierių. Kasdien išplovusi galiukus patepu aliejumi.

SILPNYBĖS. Suknelės ir aukštakulniai – šiems daiktams jaučiu silpnybę. Patinka puoštis, mėgstu moterišką įvaizdį, todėl spintoje netrūksta aukštakulnių, suknelių ir sijonų.

5 GROŽIO BŪTINYBĖS

Meilė.

Sportas.

Švarūs plaukai.

Poilsis.

Laimės pojūtis.