Grožio formulė pagal Kateriną Voropaj: „Kosmetika – nuotaikos reikalas“

Katerina Voropaj / Gretos Skaraitienės / „ŽMONĖS Foto“ nuotrauka
Katerina Voropaj / Gretos Skaraitienės / „ŽMONĖS Foto“ nuotrauka
Jūratė Ražkovskytė
Šaltinis: „Žmonės“
2020-01-27 11:42
AA

Žadintuvas, šiltas vanduo su išspaustomis citrinos sultimis, dušas ir puodelis kavos – taip prasideda kiekvienas sportinių šokių šokėjos Katerinos Voropaj (33) rytas. Ilgoms grožio procedūroms laiko nėra, bet kasdienės treniruotės ir pamokos šokių salėje suteikia tiek energijos, kad ji tiesiog spinduliuoja.

KASDIENYBĖ. Esu iš tų moterų, kurios galėtų vilkėdamos pižamą išeiti iš namų (juokiasi). Man svarbiausia gerai jaustis, o to nesuteikia nei ryškiai padažytos lūpos, nei priaugintos blakstienos ar pusė kilogramo pudros ant skruostų. Tačiau niekada iš namų neišeičiau nenusipraususi, neišsivaliusi dantų, neišsiplovusi galvos ir neišsitiesinusi plaukų (iš prigimties esu garbanė!). Švara – privaloma! O kosmetika – nuotaikos reikalas. Jei tądien nori būti pastebima, dekoratyvine kosmetika paryškinti veido bruožus nėra sunku.

KREMAS. Tai taip priklauso nuo nuotaikos! Po dušo odą palepinu „Bodyshop“ kokosų sviestu arba greipfrutų kremu. Veidui renkuosi „Clarins“ kremą sausai arba normaliai odai, priklauso nuo sezono ir oro sąlygų. O kartais – „Nivea“ kremą.

PROCEDŪROS. Joms neturiu laiko. Tačiau pastaruoju metu neatsisakau malonumo veidą palepinti „Faberlic“ kaukėmis. Jos – skirtingų poveikių: vienos skirtos odai atgaivinti, poroms mažinti ir nuovargiui šalinti, kitos – drėkinti, trečios – valyti. Daug grimo ir nuovargis daro savo. O kūnui geriausias yra naminis SPA – karšta vonia.

Katerina Voropaj / Gretos Skaraitienės / „ŽMONĖS Foto“ nuotrauka

PLAUKAI. Ilgaplauke niekada nesu buvusi, o blondine – bandžiau. Bet, matyt, pati gamta priešinosi mano mėginimui pakeisti plaukų spalvą, todėl blondine buvau gana trumpai. Iki šiol mano vizitas pas plaukų stilistą prasideda tokiais žodžiais: „Tai gal ką nors pakeičiam?! Galim trumpinti, dažyti – galim daryti viską!“ Permainas mėgstu, bet mėgstu jas patikimo, pažįstamo ir mane pažįstančio kirpėjo kėdėje.

Mano plaukai labai slenka – net po daugybės tyrimų neradau priežasties. Todėl labai apsidžiaugiau, kai pagaliau aptikau „Schwarzkopf“ firmos „BC Bonacure Scalp Genesis“ šampūną ir plaukų serumą, kurie man tinka. Juos panaudojus, pagalvės po nakties nebėra aplipusios plaukais.

KŪNO FORMOS. Atgavau jas tik praėjus kokiems trejiems metams po gimdymo. Iš pradžių net nesuvokiau, kad esu storulė. O kai pamačiau savo atvaizdą nuotraukose... Žinoma, ėmiausi sporto, subalansuotos mitybos ir griežto režimo. Tačiau greitai supratau, kad jokios treniruotės sporto salėje nepadės numesti svorio taip kaip šokiai.

MITYBOS ĮPROČIAI. Mėgstu valgyti skaniai ir daug, tačiau dabar jau gerai suprantu, kad negaliu valgyti visko, ko užsigeidžiu. Racionas labai susiaurėjo, užtat tapo sveikesnis ir naudingesnis organizmui. Tiesa, jei noriu ko nors saldaus ar nelabai sveiko, kartais leidžiu sau pasidžiaugti. Bet tik kartais (juokiasi).

KVEPALAI. Pirmenybę teikiu unisex kvepalams. Labai patinka „Crystal Daiva 24/7“ arba klasika – „Tom Ford Black Orchid“. Man patinka įsimintini kvapai, kurie tarsi suteikia reikšmės, svarbos... Kvepalų pasirinkimas priklauso nuo to, kokios nuotaikos tądien esu ir kokias emocijas noriu skleisti.

5 GROŽIO BŪTINYBĖS

Karštas dušas ryte.

Sutvarkyti plaukai.

Rytinė mankšta.

Kvepalai.

Šypsena ir gera nuotaika.

Žurnalą „Žmonės“ galite prenumeruoti ČIA.