Grožio formulė pagal Neriją Sabaliauskienę: prancūziškas atradimas ir vandens galia

Nerija Sabaliauskienė / Redos Mickevičiūtės nuotr.
Nerija Sabaliauskienė / Redos Mickevičiūtės nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-04-24 20:55
AA

„Nežinau, kodėl taip nuolat susiklosto, bet darau viską priešingai, nei reikėtų moters grožiui puoselėti! – juokiasi interjero dizainerė ir rūbų modeliuotoja Nerija Sabaliauskienė (45). – Kaltas tas beprotiškas gyvenimo tempas...“

Kuo prasideda jūsų rytas?

Manau, būtų sudėtinga rasti žmogų, kuris ryto nepradėtų stikline vandens. Ar su agurku, ar su citrina, ar su mėta, bet visada iš čiaupo, nes man jis skaniausias, o gal net ir sveikiausias. Kitas mielas ryto atributas – kava su pienu ir cinamonu. Labai didelis puodas kavos skaitant angliškus mados, gyvenimo būdo ir interjero žurnalus – „Tattler“, „C Magazine“, „California Style“ ar „Architectural Digest“, mūsų „Žmones“, peržiūrint naujienas lietuviškuose portaluose.

Nerija Sabaliauskienė / Redos Mickevičiūtės nuotr.

Daug laiko skiriate grožiui?

Būčiau labai patenkinta, jei galėčiau pasakyti, kad puoselėju savo išorę, bet visgi labiau tiktų veiksmažodis „prižiūriu“! Manau, reikėtų dažniau pasižiūrėti į veidrodį, kad prisiversčiau labiau rūpintis savimi, – juk nebe aštuoniolika, bet vis nepavyksta...

Užtat jūsų figūra – kaip aštuoniolikmetės. Sportuojate? O gal laikotės dietų?

Dėl aštuoniolikmetės figūros tai jau nesutinku! Bet mielai su ja apsikeisčiau. Apie dietas tik paskaitau – tuo jų laikymasis ir baigiasi! Pusryčių nevalgau, pirmas maistas – pietūs apie 12 valandą, per kuriuos nekalbu telefonu, stengiuosi įsijausti į valgymo ritualą. Valgau viską, be galo mėgstu visus bulvinius patiekalus ir, aišku, vėliau bambu, kad nereikėjo to trigubo padažo su spirgais užsipilti! Aš daug vaikščioju, ypač kelionėse, kartais važinėju riedučiais ir dviračiu, šiemet išbandysiu riedlentę. Ir turiu tobulą masažuotoją.

Kokiomis priemonėmis prižiūrite veido, kūno odą, plaukus?

Esu išbandžiusi daugelio kosmetikos kompanijų aukščiausios kokybės produktus. Šiuo metu mano mylimiausia, kurią atradau Prancūzijoje, – „Caudalíe“. Kremų sudedamosioms dalims naudojamas vynuoges jie renka Bordo, Šampanės ir Burgundijos vynuogynuose. Kadangi sunkiai įsivaizduočiau savo gyvenimą be šampano ir vyno, esu linkusi manyti, kad radau tobulą kompaniją! Žinoma, ne tik šios priežastys lėmė mano pasirinkimą: kompanijos moto ir etika visiškai atitinka mano supratimą apie požiūrį į kūną, gyvūnus, gamtą ir estetiką.

Dienai naudoju „Caudalíe Premier Cru“ veido kremą, kartais nakčiai „Huile de nuit detox“ aliejų, bet dažnai pamirštu juo pasitepti. Nors gal ir gerai – juk reikia leisti odai pailsėti. Kūnui – „Huile Divine“ aliejų, rankoms – „Crème gourmande“, abu – „Caudalíe“ produktai.

Man patinka naminė kūno priežiūra – gan dažnai naudoju natūralių produktų kaukes: avokadų, agurkų, medaus, kokosų aliejaus, kavos tirščių pylingus, ypač patinka tobulai skaniai kvepiantis kavos ir kokosų derinys, neretai kremus keičiu abrikosų kauliukų, alyvuogių, tikrųjų margainių ir kokosų aliejais.

Plaukai – skaudi tema, nes juos reikia dažyti ir pakirpti, o prisiverčiu, kai jau labai matomai būtina.

Dažniausiai vaikštau šlapiais plaukais, nes gaila laiko juos džiovinti. Sunkiau būna įtikinti Kęstutį Rimdžių išleisti mane iš kirpyklos šlapia galva, bet kartais pavyksta.

Po žiemos jūsų oda, skirtingai nei daugumos lietuvaičių, neišblyškusi. Vaikštote į soliariumą? Ar vasarą paplūdimyje naudojate apsauginius kremus?

Nemėgstu, netgi bijau soliariumų, tad juose nesilankau. Tiesiog esu tamsesnio gymio. Man labiau patinka natūrali saulė, bet pliažuose negulinėju. Gal todėl nenaudoju jokių apsauginių kremų.

Dažnai apsilankote pas kosmetologę?

O! Pas kosmetologę buvau prieš 15 metų... Kažkaip vis neprisiruošiu užsirašyti, nors labai mėgstu, kai švelniais judesiais liečia veidą. Man labai gražu, kai rankos ir kojos tvarkingos, nagučiai – prižiūrėti, bet labai retai lakuoju – patinka natūrali spalva.

Dekoratyvinės kosmetikos kasdien nenaudojate?

Beveik visai nenaudoju, išskyrus tušą, o jis dažniausiai pasensta, ir pudrą, nors ją dažniausiai ignoruoju. Bet labai patinka, kai ypač retais atvejais vizažistė paišo veidą, nes tie prisilietimai būna labai švelnūs, o kas nemėgsta švelnumo? Tiesa, dažniausiai iškart viską nusivalau, nes nebepažįstu savęs veidrodyje.

Kokie mėgstamiausi jūsų kvepalai?

Kvepalų turiu daug, ir visi jie saldūs: „Atelier Cologne Orange Sanguine“, „Nabucco Amytis Parfum Fin“, „Vanille Orient by M. Micallef“ – mėgstamiausi aromatai. Niekada nesikvepinu prieš eidama į restoraną, kad neužgožtų maisto skonio ir kvapo.

Jei dabar išverstume jūsų rankinę, kokių grožio priemonių rastume?

Tik lūpų balzamą! Ir veidrodėlį. Tiek tų grožio priemonių... Rankinėje visuomet turiu dantų siūlą, kartais ir šepetėlį su dantų pasta.

Kasdienis grožio ritualas?

Vakare vonia su čiobrelių ar bergamočių aliejais.

5 GROŽIO BŪTINYBĖS:

1. Miegas.

2. Vanduo – visomis prasmėmis: daug gerti, kasdien – vonia su aliejais.

3. Gera nuotaika ir pozityvumas.

4. Tinkama apranga pagal nuotaiką.

5. Vaikščiojimas pėsčiomis.

Nerija Sabaliauskienė / Redos Mickevičiūtės nuotr.