Grožio formulė pagal Neringą Norbutaitę-Mažeikienę: „Į makiažo meistres kreipiuosi gana retai“

Neringa Norbutaitė-Mažeikienė / Dariaus Kučo nuotrauka
Neringa Norbutaitė-Mažeikienė / Dariaus Kučo nuotrauka
Daiva Kaikarytė
Šaltinis: „Žmonės“
2020-02-03 09:10
AA

„Mano giminės moterys dažnai sulaukia komplimentų, nes yra gražios tiek išore, tiek vidumi. Vaikystėje mama bei vyresnės seserys man visada buvo moteriškumo, inteligencijos pavyzdys“, – sako prancūzų filologė bei aktorė Neringa Norbutaitė-Mažeikienė (39).

RITUALAI. Labai patinka „La Prairie“ kosmetika: pirmiausia veidą nuprausiu prausikliu, nuvalau miceliniu vandeniu, tada tepuosi „Skin Caviar Eye Lift“ paakių bei „Skin Caviar Liquid Lift“ veido serumu. Kartais kreipiuosi į kosmetologus – esu atsirinkusi patikimus. Susitikę nusprendžiame, ko tuo metu reikia mano odai.

SPALVOS. Į makiažo meistres kreipiuosi gana retai, dekoratyvinės kosmetikos turiu nemažai. Kartais produktų įsigyju makiažo pamokose ar pasitarusi su specialiste, kartais tiesiog neatsispiriu spalvingai vokų šešėlių paletei. Kosmetiką dažnai keičiu, bet būna priemonių, kurių nesinori paleisti. Kasdien naudoju „Sothys Teint Satiné“ kreminę bei „Sothys Teint Lumineux“ kompaktinę pudras, „Jane Iredale“ priemonėmis kontūruoju veidą, antakius ryškinu MAC pieštuku „Eye Brows Styler“, lūpas patepu MAC balzamu „Lip Conditioner“ ar padažau atrastais „Charlotte Tilbury“ dažais. Vakariniam makiažui naudoju „Atelier“, MAC, „Chanel“ ar „Naked“ vokų šešėlius.

PLAUKAI. Atsisėdusi į savo stilisto kėdę jaučiuosi rami, nes žinau, kad plaukais bus tinkamai pasirūpinta. Namuose naudoju iš natūralių medžiagų pagamintus „Argan Oil“ šampūną ir kaukę, plaukų galiukus tepu CHI aliejumi.

ATRADIMAS. Jis ne naujas, bet iki šiol džiaugiuosi plaukelių šalinimu lazeriu.

Neringa Norbutaitė-Mažeikienė

KŪNAS. Masažas ir sportas – labai geras derinys, norint išlaikyti gražų kūną. Kai pripranti, negali be to gyventi, būna periodų, kad dienos nepraleidžiu be sporto, ypač kai pamatau rezultatus, kūnas būna lengva, o savijauta gera.

KVEPALAI. Tai mano silpnybė. Kvapus mėgstu tik ryškius, su draugėmis juokaujame, kad renkuosi tokius, kurie priverčia praeivius net atsigręžti. Niekada nežavėjo gaivūs ir per saldūs aromatai. Mėgstu išskirti, kuriais kvepinuosi dieną, o kuriais vakare, taip pat turiu kvepalų vasarai ir žiemai. Pavyzdžiui, „Amouage Opus VI“, kuriuose yra ambros, kvepinuosi tik šaltuoju metų laiku. Mano lentynoje kai kada atsiranda naujų aromatų, bet „Chanel Coco“ turi būti visada – perku juos maždaug dvidešimt metų.

MITYBA. Esu dėkinga geriems genams – galiu valgyti, kiek noriu, kartais tuo net nustebinu aplinkinius (juokiasi). Retkarčiais negaliu atsispirti saldainiams „Paukščių pienas“ – iškart suvalgau visą dėžutę. Bet nepiktnaudžiauju, maistu reikia mėgautis. Stengiuosi maitintis kuo sveikiau, įvairiau, riboju greitąjį maistą, miltinius patiekalus, taip pat ir saldumynus.

5 grožio būtinybės

Meilė ir laimė.

Mėgstamas darbas.

Tinkama mityba ir sportas.

Kvepalai „Chanel Coco“.

Masažas.

Žurnalo „Žmonės“ prenumeratą rasite paspaudę ČIA.