Grožio formulė pagal Oksaną Pikul-Jasaitienę: pirmieji žingsniai kosmetikos pasaulyje buvo gana nevalyvi

Oksana Pikul-Jasaitienė / Gedimino Žilinsko nuotr.
Oksana Pikul-Jasaitienė / Gedimino Žilinsko nuotr.
Šaltinis: „Žmonės“
2018-03-05 14:51
AA

„Vieni jaučia silpnybę geroms knygoms, kiti batams, o aš – kosmetikai“, – prisipažįsta grupės OMG lyderė Oksana PIKUL-JASAITIENĖ (33), profesionaliai kurianti makiažus kitoms ir visuomet nepriekaištingai atrodanti pati.

Anksti įžengei į viliojantį kosmetikos pasaulį?

Kai man buvo gal trylika, mamos stalčiuje radau kreminę pudrą, blakstienų tušą, lūpų dažus ir nusprendžiau į mokyklą nueiti graži. Pirmieji žingsniai kosmetikos pasaulyje buvo gana nevalyvi: neretušavau šešėlių, netinkamai tvarkiau antakius, blogai pasirinkdavau kreminės pudros atspalvį. Bet laikui bėgant vis tobulėjau. Baigusi mokyklą, įstojau studijuoti teisės: nepatiko – mečiau, o kad nešvaistyčiau laiko veltui, nuėjau mokytis kosmetologijos. Ten atradau vizažą: pirmoji mano mokytoja Birutė Pajedienė labai sudomino ta sritimi – ir štai kuriu makiažus klientėms jau keliolika metų.

O kaip rūpiniesi savo pačios išvaizda?

Svarbiausi dalykai – sportas, sveika mityba ir miegas. Atrodo, paprasta ir savaime suprantama, bet kažkodėl visiems tai sunkiausia įgyvendinti... Daug dėmesio skiriu odos priežiūrai: kai ji prižiūrėta, sudrėkinta – ir makiažo priemonių mažiau reikia. Kartą per savaitę šveičiu „La Mer“ šveitikliu, užtepu „Biologique“ kaukę. Rytas prasideda nuo veido prausiklio, toniko ir serumo: vasarą renkuosi švelnesnius, o šaltuoju metų laiku – piktesnius, rūgštinius, nes mano oda riebi. Taigi prausiklis vasarą – švelnus „Rasa“, o dabar – ODA su 10 procentų rūgštimi. Tonikas vasarą – švelnus „Estēe Lauder“, dabar – „Biologique Recherche“. Paskui tepu „Coldtox“ serumo su aukso dulkėmis, paakius pamaloninu „Sesderma“ kremu su vitaminu C. Nemažai kosmetikos priemonių gaunu dovanų iš gamintojų, tad esu bandytoja: kosmetiką kuriančios firmos eina į priekį dideliais žingsniais ir pasiūlo vis naujų stebuklų, pavyzdžiui, inovatyvią „Niod“ kosmetiką. Pasitepusi kremu, dar mėgstu veidą papurkšti „Shiseido“ rožių vandeniu.

Oksana Pikul-Jasaitienė / Gedimino Žilinsko nuotr.

Tavo kasdienis makiažas labai sudėtingas?

O ne, labai paprastas. Tepu makiažo pagrindą: kaktos ir nosies zoną, kuri linkusi blizgėti, – „Make Up For Ever“, visą veidą – „Mac pro“. Tuomet – kreminę pudrą, mėgstamiausia – „La Prairie“, nes puikiai drėkina ir ilgai išlieka. Negailiu pinigų geroms priemonėms, bet nesakau „ne“ ir pigesnėms: kiekvienas kosmetikos gamintojas turi perliukų, tik reikia juos atrasti. Paakiams naudoju lengvą „Bourjois“ maskuoklį, viską fiksuoju sausa pudra: paakių zoną – „Armani“, visą veidą – „Bourjois“. Skruostus paryškinu „Mac Pro“ modeliavimo priemone, dažnai ją panaudoju ir vokams. Blakstienų tušo turiu gal šešių rūšių, vienas mėgstamiausių – „Diorshow Waterproof“, nes jis nenugalimas: net nuotakų mamos bažnyčioje jo „neišverkia“. Turiu ir „Mac Pro“: ši firma kaip tik išleido lengvą tušą moterims, turinčioms priaugintas blakstienas, o aš jas turiu. Tiesa, savo meistrės prašau vis plonesnių ir natūralesnių – 6D efektas jau pasitraukė iš rinkos, į madą grįžta natūralumas. Vis natūralesni tampa ir antakiai: maniškius tvarko mikropigmentacijos meistrė Liucija Penkauskienė. Niekada nebuvau vešlių antakių savininkė, o jaunystėje dar prisidirbau juos plonai išpešiodama, tad mikropigmentacija man – išsigelbėjimas. Antakių pieštukų užsisakau „BeautyDrugs“ tinklapyje, ten randu ir paakių kaukių: nuoširdžiai jas rekomenduoju.

O jei prireikia pasidažyti rimčiau?

Tuomet ištraukiu šešėlių paletę – jų irgi turiu daug: „Tarte“ atsisiunčiu iš JAV, „Zoeva“ – iš Vokietijos. Šios firmos makiažo šepetėliai labai geri, turiu ne vienus. Šešėliai gerai atrodo tik tada, kai naudojame pagrindą: aš renkuosi „Urban Decay Anti-Aging“. Neniekinu lainerių, bet esu seno sukirpimo, pieštukinės technikos mėgėja: akies kontūro liniją paryškinu žemės spalvos ar rudu „Make Up For Ever“ pieštuku, retušuoju kirstiniu šepetėliu – atrodo švelniai ir natūraliai. Lūpų dažų ir blizgių turiu begalę: ilgalaikiai „Make-up Atelier“ ir „Mac Pro“ išlieka tikrai ilgai, tik prieš tai lūpas reikia patepti vazelinu. Efektingiausias blizgis – paprasčiausias „Victoria’s Secret“. Beje, ne viena moteris rekomendavo pigų „H&M“ lūpų pieštuką – tikrai išbandysiu.

Oksana Pikul-Jasaitienė / Gedimino Žilinsko nuotr.

Sutinki su teiginiu, kad jaunystei ir grožiui išsaugoti vien kremukų nepakanka?

Žinoma! Šiuolaikinės medicinos technologijos leidžia atrodyti 10–15 metų jauniau, tad kodėl nepasinaudojus? Nėra ko slėpti – esu nereta viešnia „Grožio pasaulio“ klinikoje, mėgstu odos puoselėjimo procedūras, nebijau mezoterapijos, biorevitalizacijos, grožio injekcijų, PRP, lazerio procedūrų, frakcinio atjauninimo. Labai pasitikiu savo gydytojais – jie parenka tai, kas tinka mano amžiui. Nesakau „ne“ ir plastinei chirurgijai.

Šiuo metu mano figūra puiki, tačiau jei ateityje sporto ir dietų nebepakaks dailioms linijoms išsaugoti, tikrai darysiuosi lazerinę lipolizę. Turiu grožio ritualą: prieš koncertus ir svarbius renginius man atliekama „Intraceuticals“ procedūra, labai mėgstama Kim Kardashian ir Holivudo žvaigždžių. Į giliausius odos sluoksnius įterpiamas deguonis ir serumai akimirksniu atgaivina odą, išlygina raukšleles, suteikia akivaizdų veido patempimo efektą. Savo vizažo seminaruose nuolat kartoju, kad „Intraceuticals“ procedūra tiesiog privaloma kiekvienai nuotakai ir jos mamai!

Oksana Pikul-Jasaitienė / Gedimino Žilinsko nuotr.

Kaip rūpiniesi plaukais?

Plaukus man dažo bičiulė Renata Blaževič, o namie turiu tiek šampūnų, aliejų ir serumų, kad mama juokiasi, jog galėčiau ištrinkti galvas visai klasei... Renkuosi profesionalams skirtas „L’Oréal“, „Goldwell“ priemones, mielai naudoju „Green“ balzamą. Būti ilgaplauke blondine – nelengva užduotis, bet verta pasistengti.

5 grožio būtinybės

  1. Ilgas miegas.
  2. Sportas.
  3. Kuo sveikesnė mityba.
  4. Tinkamos odos priežiūros priemonės – nuo valiklio iki serumo.
  5. Estetinės medicinos procedūros.
Oksana Pikul-Jasaitienė / Gedimino Žilinsko nuotr.

Oksanos Pikul-Jasaitienės gimtadienio vakarėlis (9 nuotr.)
+3