Grožio formulė pagal Rūtą Elžbietą Mazurevičiūtę: valgymo įpročiai – padedantys atrodyti gerai

Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė/„Teva Ember Moc“ nuotr.
Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė/„Teva Ember Moc“ nuotr.
Beatričė Jurevičiūtė
Šaltinis: „Žmonės“
2018-12-03 08:00
AA

„Oda atspindi visą gyvenimą. Ir tik tada, kai jauti vidinę harmoniją, esi pailsėjęs ir spinduliuoji teigiamą energiją, gali sakyti, kad esi gražus ir laimingas“, – savo grožio formulę atskleidžia „Mis Lietuva 2013“ karūnos laimėtoja Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė (27).

KOSMETIKA. Dekoratyvinę kosmetiką renkuosi atidžiai, o atrastos tinkamos priemonės ilgą laiką nekeičiu. Mano oda – gana jautri, todėl ieškau produktų, kurie būtų kokybiški ir neturėtų poras kemšančių ingredientų. Šiuo metu naudoju „Maria Galland“ švytėjimo suteikiančią kreminę pudrą. Ji man patinka, nes veikia kaip dieninis kremas, veiksmingai drėkina ir stangrina, yra natūralaus atspalvio. Veidui kontūruoti naudoju „Guerlain Terracotta Sun Trio“ priemonę, teikiančią švelnų saulės įdegio efektą ir išryškinančią veido bruožus.

MAKIAŽAS. Dažniausiai neturiu daug laiko, todėl kasdien darausi paprastą, lengvą, natūralų ir greitą makiažą. Užtenka vos kelių priemonių: kreminės pudros, blakstienų tušo, lūpų balzamo, kontūravimo priemonės, kurią naudoju ir kaip šešėlius. Didesniam renginiui pasitelkiu profesionalus ar pati pasidarau šiek tiek ryškesnį vakarinį makiažą.

ODA. Kiekvienos moters odos būklė priklauso nuo priežiūros ir mitybos. Stengiuosi ne tik sveikai maitintis, kad organizmas gautų įvairių maisto medžiagų, bet ir tinkamai rūpintis oda. Pirmiausia ją visada švarinu „Thalion“ giliai valančiu aliejumi. Žiemą ir vasarą naudoju dieninį kremą su SPF. Vakare – drėkinamuosius „Thalion“ serumą ir naktinį kremą, „Maria Galland“ paakių kremą. Po įtemptos darbo savaitės stengiuosi susikurti poilsio oazę: pagulėti pirtyje, karštoje vonioje su įvairiais aromatiniais aliejais, atlikti šveičiamąją kūno ir veido procedūrą, pasilepinti įvairiomis kaukėmis.

Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė/„Teva Ember Moc“ nuotr.

KVEPALAI. Jie ypač daug pasako apie žmogų. Dažnai nepažindami ar net nematydami, bet iš pradžių užuosdami tam tikrą žmogaus aromatą galime susidaryti pirmą įspūdį apie jį. Labai mėgstu kvepalus, turiu įvairiausių rūšių. Dienai renkuosi lengvesnį vaisių ar gėlių aromatą, bet mėgstu, kad kvapas vis tiek būtų įsimintinas, sodrus, ilgai išliekantis, nors ir atrodytų, kad susideda tik iš gaivių natų. Šiuo metu vienas mėgstamiausių – „Tiziana Terenzi Kirké“. Gavau per mergvakarį nuo geriausių draugių, todėl šis flakonėlis savaip brangus. Vakarui renkuosi medienos, odos ar prieskonių natų turinčius kvapus, tokius kaip „Nasomatto Black Afgano“. O iš savo vyro daugiausia komplimentų sulaukiu, kai kvepiu paslaptingu „Xerjoff 40 Knots“ aromatu (šypsosi).

PLAUKAI. Dažnai juos garbanoju ar tiesinu, todėl kad neišsausėtų, naudoju profesionalams skirtas drėkinamąsias priemones „Sebastian“, plaukų kaukę ir aliejuką iš „Kérastase“. Vis rečiau traukiu džiovintuvą, o kai pastebiu, kad plaukų galiukai pradeda veltis, plaudama pirmiausia tepu kaukę ir tik tada šampūną bei balzamą.

FIGŪRA. Dietos man – ne prioritetas. Mėgstu džiaugtis gyvenimu ir maistu. Neslėpsiu, kad pats geriausias laikas būna tada, kai pas tėvus ant stalo garuoja mamos virti cepelinai. Ir gabalėlio pyrago neatsisakau, tik niekada nepamirštu saiko. Kaloringesnis maistas nėra savaime blogas, jeigu aktyviai leidi laiką, sportuoji, nepersivalgai ir maitiniesi subalansuotai. Dažniausiai stengiuosi valgyti tuo pačiu metu, daugiau nei tris kartus per dieną, vartoti daug daržovių, grūdinių produktų ir skysčių.

SPORTAS. Drauge su vyru mėgstame aktyviai leisti laiką. Kartu niekada nenuobodžiaujame ir visada susigalvojame aktyvios veiklos. Savaitės dienomis einame į sporto salę. Savaitgaliais, jeigu geras oras, važinėjamės dviračiais, riedučiais, bėgiojame, keliaujame į žygius.

5 grožio būtinybės:

Poilsis.

Mylimas žmogus.

Aktyvi veikla.

Pozityvus mąstymas.

Mėgstami kvepalai.