Grožio formulė pagal Simoną Albavičiūtę: „Man patinka būti natūraliai“

Simona Albavičiūtė-Bandita
GRYTĖ LIANDZBERGIENĖ
Šaltinis: Žmonės
AA

Radijo ir televizijos laidų vedėja Simona Albavičiūtė-Bandita (33) turbūt yra vienintelė Lietuvos influencerė, kuri kasdienybėje nenaudoja dekoratyvinės kosmetikos. „Man patinka būti natūraliai“, – šypsosi mergina, socialiniuose tinkluose atrodanti puikiai ir be lašo grimo.

RYTINIS RITUALAS. Mano vonios kambarys nenukrautas daugybe buteliukų – ten tik kvepalai „Amouage Epic“, kremai ir serumai. Rytą nusipraususi veidą patepu šių metų atradimu – „Institut Esthederm“ vitamino E serumu, tos pačios kompanijos paakių bei drėkinamuoju kremais. Ir viskas – esu pasiruošusi.

PLAUKAI. Daug metų vaikštau su ta pačia šukuosena, todėl kartais sukirba mintis – gal atėjo laikas ją keisti?.. Kita vertus, taip prie jos pripratau, kad be akį dengiančios sruogos jausčiausi tarsi nuoga. Rytą po dušo plaukus susuku į rankšluostį, kai apdžiūsta – iššukuoju, papurškiu formavimo priemone. Mano plaukai linkę garbanotis, tad purenu pirštais, kad atsirastų bangelės, o tada išsitraukiu rietiklį ir užriečiu šoninę sruogą. Kad šukuosena neprarastų formos, reguliariai kerpuosi ir dažausi salone „Kukla Beauty Box“.

NATŪRALUMAS. Aplinkiniai nepaliauja stebėtis: „Tu nesidažai? Visai?..“ Na, taip – nesidažau. Paauglystėje dažydavausi slapta nuo tėvų, nes mama taip pat vertina natūralumą ir nepalaikydavo mano noro tepti storą pudros sluoksnį ant jaunos odos. Vieną dieną supratau, kad man to nereikia: mano ryškūs bruožai, didelės lūpos, gal net per didelės. Iš močiutės paveldėjau vešlius juodus antakius: šių akcentų mano veidui tikrai gana. Galų gale – išvaizda labiausiai priklauso nuo to, kiek laimės jaučiame viduje. Todėl turiu tik keletą makiažo priemonių ypatingiems atvejams. Rankinėje nešiojuosi „Guerlain“ blakstienų tušą, jei prireiktų filmuojantis. Birią mineralinę pudrą „Sephora“ nusižiūrėjau nuo sesers, lūpoms naudoju „Carmex“ balzamą. Pasigirsiu: netgi esu turėjusi klasikinius raudonus lūpų dažus iš „Balmain“ kolekcijos! Bet jiems liūdnai baigėsi: namuose surengėme draugams kalėdinį vakarėlį, visi susirinko su vaikais, mes buvome svetainėje, vaikai užsidarė miegamajame. Po kurio laiko įėję išsigandome: vaikai šokinėjo ant lovos, o kambarys atrodė lyg iš filmo „Tegul kraujas liejasi laisvai“: lūpdažis buvo nukąstas, įtrintas į antklodę... Tada supratau, kad man nelemta turėti raudonų lūpų. O jei reikia dalyvauti renginyje – makiažą daro profesionalės.

DANTYS. Jų baltumo paslaptis paprasta – dantis balinu kapomis.

MANIKIŪRAS. Aš emocinga ir labai mėgstu viską paliesti, todėl ilgalaikis nagų lakavimas kas tris savaites man būtinas. Iš šalies atrodau moderni mergina, bet nagų spalvos klausimu esu konservatyvi: tai kūno arba vos vos rausva spalva.

KŪNO PROCEDŪROS. Pastarąjį mėnesį kartą per savaitę pas nuostabią kosmetologę Ritą Balčiūnienę veidą maitinu vitaminais: oda jų prisotinama metaterapijos būdu. Esu išbandžiusi limfodrenažines lipomasažo procedūras LPG aparatu. Patiko, darysiu dar, bet reikia pripažinti – buvo pradėjusi graužti sąžinė: „Na tu ir tinginė, guli ant stalo ir nieko nedarydama nori būti graži?“ Mano draugas – sportininkas, tad matydama gerą pavyzdį šiemet pradėjau lankyti teniso pamokas pas bičiulį Simą Kučą ir net vaikščioti į sporto klubą.

LIEKNUMAS. „Tu tokia liekna, turbūt nieko nevalgai“, – kartais girdžiu. Kas mane pažįsta, žino, kad valgau daug, tačiau turiu savo taisyklių: valgau reguliariai, būtinai tris sykius per dieną, nevalgau vėlyvais vakarais, geriu daug vandens. „Juk man patinka vanduo!“ – primenu sau kas kartą, kai aplinkiniai geria limonadą.

5 grožio būtinybės

Plaukų rietiklis.

Vanduo.

Lūpų balzamas.

Tvarkingas manikiūras.

Laimės jausmas.

Skaitykite daugiau